Strona wymaga zainstalowanego pluginu Flash Player w wersji 9 lub wyższej.
Kliknij tutaj w celu pobrania najnowszej wersji Flash Player'a.

     

Jesteś tutaj: Orlen.pl > PL > Centrum prasowe > Nowy Katalog VITAY
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

Centrum prasowe

Nowy Katalog VITAY

16-12-2004  |     | 
 

Atrakcyjne nagrody i wyjątkowo ciekawa oferta partnerów to nie jedyne atrakcje w czwartej edycji Katalogu Programu VITAY. Ubezpieczenie w podróży po Europie, bezpłatne sprawdzenie stanu opon, wycieraczek i oświetlenia, 10% zniżki na wycieczki np. do Egiptu czy nad Adriatyk, rabat przy zakupie sprzętu RTV i AGD czy wysokiej klasy aparatów cyfrowych – to tylko niektóre z nowości ukazującego się dziś katalogu Programu VITAY.

Z pewnością każdy z uczestników VITAY’a znajdzie w nowej edycji katalogu coś dla siebie. Kategorię nagród „Z myślą o Tobie” powiększyliśmy m.in. o: fotelik dla dziecka, artykuły odzieżowe czy 4 zestawy telekart Simplusa. W dziale „Wszystko dla domu” można punkty wymienić na odkurzacz, wiertarko-wkrętarkę, opiekacz, żelazko czy cyfrowy ciśnieniomierz. Dla wypoczywających aktywnie (kategoria: „Chwile relaksu”) z nowości proponujemy np. krzesło z plecakiem, spławiki czy błystki spinningowe. Dla swoich pociech (kategoria „Świat dzieci”) można wybrać m.in.: samochód zdalnie sterowany, zestaw do malowania czy cysternę lub ciężarówkę z klockami. Nową serię nagród ORLEN TEAM (np. T-shirty, zapalniczki z kompasem, kubek termiczny czy multitool- czyli zestaw kluczy w jednym kluczu) dedykujemy wszystkim wiernym kibicom naszego rajdowego zespołu. Oczywiście wszyscy kierowcy (kategoria „Automania”) znajdą do wyboru wiele artykułów i produktów do auta i jego pielęgnacji.

Dla miłośników motoryzacji przygotowaliśmy fotografie oraz opisy techniczne legendarnych modeli samochodów: MG TC Midget, Mercedes 300 SL, Karmann Ghia, Jaguar E-Type czy AC Superblower.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany spotkają się z zainteresowaniem i zadowoleniem wszystkich naszych klientów – posiadaczy kart VITAY. Zapraszamy do odwiedzenia sekcji VITAY (prawe menu).

 
 
 
 
Aktywny słownik pojęć w serwisie umożliwia zapoznanie się z definicjami trudnych słów i skrótów pojawiających się w serwisie. Kliknij "Włącz słownik pojęć w serwisie", żeby uruchomić słownik. Słowa i skróty, których definicje znajdują się w serwisie zostaną podświetlone w treści. Po najechaniu na nie kursorem myszy będzie widoczna chmurka z definicją.
Marki Grupy ORLEN