Strona wymaga zainstalowanego pluginu Flash Player w wersji 9 lub wyższej.
Kliknij tutaj w celu pobrania najnowszej wersji Flash Player'a.

     

Jesteś tutaj: Orlen.pl > PL > Dla biznesu > Internetowa obsługa sprzedaży
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

Dla biznesu

Internetowa obsługa sprzedaży

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy internetową obsługę sprzedaży hurtowej oferującą następujące rozwiązania informatyczne:

Zamów paliwo przez internet

E-Hurt to aplikacja informatyczna zintegrowana z systemami elektronicznymi PKN ORLEN umożliwiająca Klientom bezpieczne składanie zamówień na dostawy paliw. Zapewnia dostęp do informacji finansowych (saldo, przelewy, faktury), podglądu kontraktów oraz możliwość generowania raportów sprzedażowych. Dane przechowywane są zgodnie z przyjętymi standardami zabezpieczeń, a indywidualny login i hasło uniemożliwiają dostęp do aplikacji nieupoważnionym osobom.

Usługa oferowana Klientom bezpłatnie po podpisaniu stosownej Umowy z PKN ORLEN.
Więcej na stronie https://hurt.orlen.pl/

Zaplanuj odbiory paliw z terminali

Samoobsługa to aplikacja informatyczna do samodzielnego planowania odbiorów i załadunku autocystern na Terminalach Paliw PKN ORLEN. Umożliwia Klientom przegląd bazy danych podstawowych kierowców i pojazdów służących do przewozu paliw oraz tworzenie dyspozycji wydań. Wjazd na terminale nalewcze możliwy jest wyłącznie za okazaniem karty pojazdu i karty kierowcy zabezpieczonej PINem.

Usługa dostępna bezpłatnie po podpisaniu stosownej Umowy z PKN ORLEN.
Więcej na stronie https://hurt.orlen.pl/

E-Faktura prosta i bezpieczna

E-Faktura to aplikacja pozwalająca na pobieranie poprzez portal internetowy dokumentów księgowych w formacie PDF. Autentyczność pochodzenia i integralność treści dokumentów jest gwarantowana certyfikowanym podpisem elektronicznym. Aplikacja zapewnia możliwość szybkiego wyszukiwania dokumentów, sortowania według kryteriów, drukowania, zapisu na nośniku oraz dostępu on-line do portalu dla Podmiotów Uprawnionych do Kontroli. Bezpieczeństwo danych jest chronione loginem i hasłem.

Usługa oferowana Klientom bezpłatnie po akceptacji Regulaminu i podpisaniu Oświadczenia.

Przejdź do E-Faktury

Więcej informacji: tel. 24 256 62 28; 24 256 62 25 oraz e-mail: efaktura.hurt@orlen.pl

 
 
 
Aktywny słownik pojęć w serwisie umożliwia zapoznanie się z definicjami trudnych słów i skrótów pojawiających się w serwisie. Kliknij "Włącz słownik pojęć w serwisie", żeby uruchomić słownik. Słowa i skróty, których definicje znajdują się w serwisie zostaną podświetlone w treści. Po najechaniu na nie kursorem myszy będzie widoczna chmurka z definicją.
Marki Grupy ORLEN