Zobacz także:
Zakupy towarów i usług

Serdecznie zapraszamy do udziału w procesach przetargowych organizowanych przez PKN ORLEN SA z zakresu zakupu towarów i usług. Aktualnie prowadzone przetargi przedstawiamy w poniższej tabeli.

Zapraszamy również do subskrypcji newslettera z kategorii "Zakupy towarów i usług" oraz "Przetargi Grupy ORLEN", dzięki któremu będą mogli Państwo na bieżąco śledzić publikowane przez nas ogłoszenia. Subskrypcja możliwa jest w zakładce "Przetargi" oraz "Biuro Zakupów - informacje".

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego PKN ORLEN S.A, są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego PKN ORLEN S.A, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do PKN ORLEN. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN SA nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń przetargowych, publikowanych na stronach internetowych innych niż www.orlen.pl i dotyczących PKN ORLEN SA.

Dostęp do ogłoszeń przetargowych na stronie www.orlen.pl jest bezpłatny.

Data ogłoszenia Ogłoszenie Kategoria Termin składania ofert Zapytanie ofertowe
Załącznik
   

W chwili obecnej nie prowadzimy żadnych przetargów

NASZE MARKI

  • Włącz słownik pojęć w serwisie
  • poleć znajomemu