Strona wymaga zainstalowanego pluginu Flash Player w wersji 9 lub wyższej.
Kliknij tutaj w celu pobrania najnowszej wersji Flash Player'a.

     

Jesteś tutaj: Orlen.pl > PL > O firmie > Kariera > Kontakt
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

O firmie

Kontakt

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do zakładki "Praca w PKN ORLEN" - aplikuj na oferty, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom i kompetencjom.

Zespół Rekrutacji
PKN ORLEN SA
Ul. Chemików 7
09-411 Płock
e-mail:

Ważna informacja:

  • Zasady rekrutacji pracowników do Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN Spółka Akcyjna oraz do przedsiębiorstw Grupy ORLEN nie przewidują przesyłania propozycji zatrudnienia lub współpracy w formie korespondencji elektronicznej.
  • Prosimy o ignorowanie wszelkiej korespondencji, zawierającej rzekome oferty pracy w PKN ORLEN S.A. lub w przedsiębiorstwie o nazwie kojarzącej się z PKN ORLEN S.A.

Jak do nas dojechać?

Centrala Koncernu w Płocku mieści się około 20 minut drogi od centrum Płocka. Jeśli nie poruszasz się samochodem, informujemy, iż z centrum miasta autobusy o numerach 5, 9, 11, 31, 32, 33, 34, 35, 36 dowiozą Cię zarówno do budynków administracji Spółki, jak i do Zakładu Produkcyjnego.

 
 
 
Aktywny słownik pojęć w serwisie umożliwia zapoznanie się z definicjami trudnych słów i skrótów pojawiających się w serwisie. Kliknij "Włącz słownik pojęć w serwisie", żeby uruchomić słownik. Słowa i skróty, których definicje znajdują się w serwisie zostaną podświetlone w treści. Po najechaniu na nie kursorem myszy będzie widoczna chmurka z definicją.
Marki Grupy ORLEN