Punkty VITAY dla kupujących ubezpieczenia LINK4
23-07-2020  Informacje z Grupy ORLEN stacje paliw
Dodatkowe punkty VITAY, czyli szybsze nagrody dla klientów stacji ORLEN, którzy kupią ubezpieczenia LINK4 oferowane przez ORLEN Usługi Finansowe

ORLEN Usługi Finansowe wspólnie z LINK4 TU S.A. ruszają właśnie z niezwykle atrakcyjną ofertą dla kierowców, posiadających kartę programu lojalnościowego VITAY. 

Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie LINK4 – kupione za pośrednictwem strony www.orlen-ubezpieczenia.pl - właściciel konta VITAY otrzyma w tym programie aż 5 punktów! W punktowanej ofercie dostępne są polisy komunikacyjne OC, Auto Casco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Z nowej łączonej oferty, będącej owocem udanej współpracy dwóch znanych polskich spółek, ucieszą się z pewnością miliony Polaków – trzeba bowiem przypomnieć, że program VITAY działa od 19 lat, a pod koniec ub. roku miał już ponad 6 mln użytkowników! Dzięki punktom zbieranym m.in. za tankowanie, korzystanie z myjni, zakupy na stacji ORLEN i u partnerów – klienci mogą otrzymać atrakcyjne nagrody: do domu, sportowe, AGD i RTV, kupony zniżkowe do sklepów i wiele innych.

Z kolei LINK4 oferuje atrakcyjne cenowo i nowoczesne, elastyczne produkty ubezpieczeniowe, sprzedawane przede wszystkim przez internet i telefonicznie oraz przez agentów. W kwietniu br. ubezpieczyciel rozszerzył zakres ochrony w dobrowolnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. W przypadku polis AC wprowadził tzw. zakres All Risks, czyli odszkodowanie w wyniku nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń, oraz odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta, polegające np. na przegryzieniu przez gryzonie kabli. Z kolei do ubezpieczenia NNW wprowadził świadczenie dodatkowe za hospitalizację.

– Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych LINK4, spółki z Grupy PZU, przez ORLEN Usługi Finansowe jest kolejnym dobrym przykładem współpracy polskich spółek, działających w różnych obszarach biznesowych – podkreśla Patrycja Kotecka, Członek Zarządu LINK4 TU S.A.

– Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów – dodaje Patrycja Kotecka.

Jak skorzystać z oferty przygotowanej przez ORLEN Usługi Finansowe? To bardzo proste!
Wystarczy wejść przez dowolne urządzenie z dostępem do internetu – a użytkownicy programu VITAY i tak w większości przy tankowaniu posługują się specjalną aplikacją na smartfony, zastępującą klasyczną przeglądarkę, więc nie będzie to dla nich żadna trudność – i przejść na stronę ORLEN Usługi Finansowe https://orlen-ubezpieczenia.pl

Co ważne, pod ten link można skierować się zarówno z aplikacji VITAY, jak i przez klasyczną przeglądarkę na domowym pececie czy laptopie. Po wyborze produktu, uzupełnieniu danych wraz z numerem karty VITAY i zakupie ubezpieczenia punkty – aż 5 za każdą złotówkę z ceny polisy – zostaną doliczone do salda programu i na pewno bardzo przyspieszą odebranie wymarzonego prezentu z katalogu nagród VITAY.

– Konsekwentnie rozszerzamy ofertę dla naszych klientów sieci stacji paliw w całej Polsce. Teraz umożliwiamy im dodatkowo zakup produktów ubezpieczeniowych u renomowanego partnera. W ten sposób promujemy też lojalnych klientów naszego programu VITAY. Kierowca może skorzystać z naszej oferty w wygodny sposób, sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub poprzez dedykowaną infolinię, musi pamiętać tylko o podaniu numeru karty VITAY – mówi Wojciech Korenkiewicz, Członek Zarządu ORLEN Usługi Finansowe.

Warto zapamiętać, zapisać lub skopiować do ulubionych zasobów zarówno adres https://orlen-ubezpieczenia.pl/, jak i numer infolinii - (22) 444 44 55. Co dalej? Korzystać, bo atrakcyjne bonusy czekają, a połączenie zakupów „paliwowych” z atrakcyjnym ubezpieczeniem przyniesienie też oszczędność czasu. Zapraszamy!
Powrót do Centrum Prasowego
 

NASZE MARKI