Zobacz także:
Dlaczego my
Przez lata nabywania doświadczenia w obszarze handlu gazem ziemnym, zbudowaliśmy w PKN ORLEN zespół kompetentnych i zaangażowanych pracowników, których wiedza i umiejętności pozwolą nam na przygotowanie atrakcyjnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Sprzedaż i doradztwo

Nasze siły sprzedażowe składają się z ludzi, którzy swoje wieloletnie doświadczenie na rynku gazu ziemnego zdobywali w największych firmach z tej branży. Nie tylko sprzedajemy, ale przede wszystkim doradzamy w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań z punktu widzenia Klienta.

Zarządzanie portfelem i trading

Posiadamy rozbudowane funkcje tradingowo - zakupowe. Jesteśmy bezpośrednim uczestnikiem TGE.
Pracownicy naszego Biura mają wieloletnie doświadczenie w optymalizacji zakupów gazu ziemnego, zarządzania portfelem gazowym oraz analiz rynku gazu. Naszą wiedzę i doświadczenie chcemy wykorzystać w przygotowaniu naszym Klientom atrakcyjnych produktów i usług.

Dyspozycja i bilansowanie

Dysponujemy rozbudowanymi funkcjami dyspozycyjnymi, które działają w systemie 24/7. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez lata w realizacji fizycznych dostaw do naszych instalacji zasilanych gazem ziemnym (rafineria w Płocku, elektrociepłownia we Włocławku) daje naszym Klientom gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi dyspozycyjnej.

Naszą misją jest wykorzystanie doświadczenia, wiedzy oraz kompetencji naszego Zespołu do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań na rynku gazu.​​

 

NASZE MARKI