Zobacz także:
Akcja społeczna - „Dwie Godziny dla Rodziny”
2hdlar.jpg

PKN ORLEN od 2014 roku wspiera akcję społeczną  „Dwie Godziny dla Rodziny" obchodzoną w dniu 15 maja. Inicjatorem obchodów jest  Fundacja Humanites - Sztuka Wychowania. Inicjatywa uzyskała honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP.

Co roku 15 maja, w Międzynarodowy Dzień Rodziny pracodawcy skracają czas pracy o dwie godziny, dzięki czemu, pracownicy mogą spędzić go ze swoimi najbliższymi: rozmawiając, bawiąc się – po prostu będąc razem. Biorąc udział w akcji chcemy zainspirować każdego z pracowników PKN ORLEN do umacniania więzi rodzinnych oraz budowania równowagi pomiędzy pracą zawodową a życiem prywatnym, co jest niezwykle ważne. 

Uczestnictwo PKN ORLEN w projekcie „Dwie godziny dla rodziny” to także kolejne potwierdzenie zaangażowania Koncernu w tworzenie kultury pracy przyjaznej rodzinie. Czas spędzony z rodziną uwalnia od zawodowych stresów, pozwala na odprężenie oraz dystans niezbędny do realizacji kolejnych wyzwań. Akcja ma na celu pobudzanie do budowania dobrych relacji w rodzinie opartych na więzi emocjonalnej, szacunku i dobrych rozmowach oraz podkreślenie roli rodziny w kształtowaniu postaw i wartości młodego pokolenia.


​​

 

​​

 ​

​​​​​

NASZE MARKI