Zobacz także:
Kino z ORLENEM
07-02-2020
Jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych, Biuro Relacji z Otoczeniem wraz z Zespołem Promocji Projektów Lojalnościowych  zaprosiło ponad 170 podopiecznych Rodzinnych Domów Dziecka oraz dzieci i młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach na specjalny pokaz filmu „Doktor Dolittle” w Cinema City Arkadia w Warszawie.

Wyjątkowym punktem spotkania była prelekcja aspiranta Roberta Niedbałko z Wydziału Ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji. Tematem rozmowy było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. Dzieci obejrzały najnowszy spot #DobryKierowca gdzie ich rówieśnicy zachęcali do bezpiecznych zachowań na drodze.
 
Specjalny seans filmowy, zorganizowany  był już kolejnym tego typu spotkaniem, realizującym cele Strategii CSR Grupy ORLEN do 2022 r. Pokazy odbywają się dzięki współpracy Cinema City z Programem VITAY,  program będzie kontynuowany przez cały 2020 r.
 
Podczas wydarzenia nie zabrakło charakterystycznego już tym pokazom poczęstunku pod marką O! oraz gadżetów, które zostały wręczone wszystkim uczestnikom spotkania.
 
PKN ORLEN dziękuje wszystkim wolontariuszom – pracownikom spółki, – którzy z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem pomogli w sprawnym przeprowadzeniu akcji.
 
W najbliższych tygodniach planowany jest kolejny specjalny pokaz, na który zostaną zaproszeni tym razem seniorzy. 

 IMGP2971_TO - kino dla  dzieci 3.JPG

Wróć do poprzedniej strony

 

 ​

​​​​​
 

NASZE MARKI