Zobacz także:
Najwyższa pozycja ORLEN w historii „Rankingu Odpowiedzialnych Firm”
14-06-2019
PKN ORLEN zajął najwyższą pozycję w historii klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji „Rankingu Odpowiedzialnych Firm”, zajmując siódme miejsce na ponad 70 firm zakwalifikowanych do oceny ekspertów. Spółka znalazła się także na podium i uplasowała na trzeciej pozycji w kategorii „Paliwa, energetyka, wydobycie”.
 
Nasz Koncern jest jedyną firmą Rankingu w kategorii „Paliwa, energetyka, wydobycie” oraz jedną spośród zaledwie ośmiu, które poddają ocenie swoją politykę odpowiedzialności społecznej od początku istnienia Rankingu.
 
Wyniki XIII „Rankingu Odpowiedzialnych Firm” oraz konkursu „Startupów Pozytywnego Wpływu” ogłoszono podczas gali, która odbyła się 13 czerwca w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Partnerem ROF 2019 jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Partnerem merytorycznym odpowiedzialnym za przegląd odpowiedzi jest Deloitte, zaś partnerem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna.  Autorami zestawienia są profesor Bolesław Rok z Centrum Badań Przedsiębiorczości Pozytywnego Wpływu Akademii Koźmińskiego oraz dziennikarz Jarosław Horodecki.

W 13 dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział już ponad 200 firm działających na polskim rynku. Ranking umożliwia porównanie wyników w poszczególnych obszarach CSR pomiędzy firmami, a także jest cennym instrumentem ułatwiającym porządkowanie i rozwój strategii odpowiedzialności biznesu.

Wróć do poprzedniej strony

 

​​

 ​

​​​​​
 

NASZE MARKI