Zobacz także:
Piłkarskie wakacje z ORLENEM!
07-06-2016
Nawet dla 400 młodych adeptów football’u znajdą się miejsca w wyjątkowym programie wakacyjnym skonstruowanym przez PKN ORLEN, Fundację „ORLEN - DAR SERCA”oraz Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Organizatorzy zaproszą dzieci w wieku 7 – 15 lat* na bezpłatne półkolonie „Piłkarskie Wakacje z ORLENEM”. Turnusy odbędą się w lipcu, a rekrutacja potrwa od 7 do 21 czerwca 2016 r.
 
Sześciodniowe turnusy odbywać się będą na obiektach piłkarskich Wisły Płock przy ulicy Łukasiewicza 34 w Płocku. W ramach projektu, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, poznają podstawowe zagadnienia techniki i taktyki piłki nożnej, prowadzone w formie gier i zabaw ruchowych przez doświadczonych trenerów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Poza treningami piłkarskimi przewidziane są także dodatkowe atrakcje takie jak: wizyta w płockim ogrodzie zoologicznym, zabawy w Parku Linowym lub Happy Parku w Stróżewku, wyjście na pływalnię miejską, turniej plażowej piłki nożnej nad zalewem Sobótka, spotkanie z piłkarzami Wisły Płocki inne. Rodzaj zająć i animacje zostaną dostosowane do wieku uczestników.
 
Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej http://ssm.wisla.plock.pl/wakacje-z-orlenem.html Formularze można odbierać również w biurze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku (budynek główny, I piętro) od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30 – 15.30.
 
O kwalifikacji do programu decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem zgłoszenia dziecka jest wypełnienie deklaracji udziału i dostarczenie jej w terminie: 7-21 czerwca br. do biura SSM Wisła Płock (09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 34, budynek główny, I piętro) lub przesłanie skanu na adres mailowy: dorota.wunderlich@wisla.plock.pl
 
Zaangażowanie PKN ORLEN i korporacyjnej Fundacji „ORLEN - DAR SERCA” w projekt „Piłkarskie Wakacje z ORLENEM”, jest wynikiem konsekwentnie wdrażanej strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz realizacji programu „ORLEN dla Płocka”. PKN ORLEN jest odpowiedzialnym członkiem społeczności lokalnej wpływającym aktywnie na pozytywne zmiany w otoczeniu, przy czym szczególnie wiele uwagi poświęca zdrowiu i kondycji fizycznej dzieci i młodzieży.
 
Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock powstało z myślą
o profesjonalnym szkoleniu młodzieży z zakresu piłki nożnej, które obejmuje przygotowanie techniczne, taktyczne, motoryczne i mentalne młodego człowieka i ułatwi mu wkroczenie do świata dorosłego futbolu. Bardzo ważnym elementem tego procesu jest wychowywanie młodych ludzi poprzez sport.
 
* dzieci z roczników 2000-2008

Wróć do poprzedniej strony

 

​​

 ​

​​​​​
 

NASZE MARKI