Zobacz także:
Przewijaki na stacjach ORLEN
07-07-2015
przewijaki.jpgPKN ORLEN wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób podróżujących z małymi dziećmi w ostatnim czasie znacząco zwiększył ilość przewijaków na stacjach ORLEN Stop Cafe Bistro. Ich liczba przekroczyła już 430 lokalizacji. W większości placówek są to urządzenia nowe, zamontowane w miejscach gwarantujących wygodę i bezpieczeństwo podczas przebierania malucha, znacząco poprawiające komfort podróżowania naszych najmłodszych klientów oraz ich opiekunów.
 
Koncern od lat konsekwentnie podwyższa standard własnych stacji paliw, dbając zarówno o najlepszą ofertę handlową, jak też wyposażenie placówek, odpowiadając tym samym potrzebom wszystkich klientów oraz kierując się troską o najmniejszych pasażerów.
 
Zdaniem ekspertów warto zrobić przerwę w podróży, ponieważ nie tylko dorośli potrzebują odpoczynku od samochodowego fotela, ale także dzieci. Komisja Europejska oraz Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zalecają kierowcom regularne postoje. 20 minut przerwy po 2 godzinach jazdy to czas, pozwalający na regenerację organizmu, poprawienie sprawności i samopoczucia kierowcy.
Zaplanowanie trasy pod kątem najmłodszych ułatwi podróżującym Planer podróży znajdujący się na firmowej stronie internetowej www.dlakierowcow.orlen.pl z możliwością pobrania aplikacji na urządzenia mobilne. Warto skorzystać z tej funkcjonalności zarówno pod kątem przewijaków, jak też wielu innych usług oraz udogodnień stworzonych specjalnie dla klientów sieci stacji ORLEN.
 
Już dziś zapraszamy wszystkich podróżnych do odwiedzenia stacji ORLEN, będących doskonałym miejscem do zadbania o higienę i komfort malucha, ale też zrelaksowania się w czasie długiej podróży, szczególnie tej rodzinnej.

Wróć do poprzedniej strony

 

 ​

 ​

​​​​​
 

NASZE MARKI