DLA BIZNESU

Programy i usługi flotowe

ORLEN jest nowoczesną i dynamiczną firmą, dla której nadrzędnym celem jest rozwój oraz dbałość o klientów. ORLEN konsekwentnie poszerza portfolio kart paliwowych i usług flotowych oraz dba o rozwój już funkcjonujących produktów tak, aby każda firma znalazła produkt niezawodny, odpowiadający jej potrzebom. Oferta  zawiera różne rozwiązania dostosowane do wymagań i oczekiwań danej firmy – jej wielkości, ilości i rodzajów pojazdów, profilu działalności, a także ilości tankowanego paliwa.


Dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Postpaid

Program FLOTA

Obszar akceptacji: Polska

Prowadzisz średnie lub duże przedsiębiorstwo? Chcesz dopasowaną cenowo dla Ciebie ofertę? Oczekujesz faktur z odroczonym terminem płatności oraz dodatkowych usług, które ułatwią zarządzanie firmą? Program FLOTA daje wygodę bezgotówkowych zakupów paliwa, towarów i usług na stacjach ORLEN i BLISKA w całej Polsce. Bezpłatny portal, aplikacja mFLOTA oraz uproszczone, elektroniczne fakturowanie i odroczone terminy płatności pozwolą Ci z łatwością zarządzać flotą i zachować pełną kontrolę nad wydatkami. Program zapewnia także szeroki pakiet usług dodatkowych, takich jak e-TOLL, Videotolling czy MobiParking, ułatwiających podróże autostradami oraz zakup biletów parkingowych. Program FLOTA daje możliwość rozbudowania o kolejny program OPEN DRIVE lub DKV/ORLEN, pozwalający na dokonywanie bezgotówkowych płatności za granicą.

Postpaid

Program DKV/ORLEN 

Obszar akceptacji: Polska, Europa*

Szukasz praktycznego rozwiązania dla międzynarodowej floty pojazdów? Karta DKV/ORLEN zapewni Ci kompleksową obsługę. Umożliwia ona kierowcom bezgotówkowy zakup najwyższej jakości paliw, towarów i usług na 2800 stacjach Grupy ORLEN tj. na stacjach paliw ORLEN i BLISKA w Polsce, a także na stacjach STAR w Niemczech, ORLEN na Litwie oraz BENZINA i BENZINA PLUS w Czechach oraz w ponad 100 tys. punktów honorujących karty DKV w 42 krajach w całej Europie. Przejrzyste fakturowanie, możliwość ustalania limitów i rozliczania opłat drogowych oraz internetowy portal flotowy ułatwiają zarządzanie flotą. Pakiet DKV ASSIST zapewni również pomoc w razie awarii oraz niezbędne naprawy za granicą.

*zgodnie z dostępną listą

POSTPAID

Program OPEN DRIVE

Obszar akceptacji: Polska, Litwa, Czechy, Niemcy

Prowadzisz średnie lub duże przedsiębiorstwo i chcesz płacić bezgotówkowo za paliwo w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie? Program OPEN DRIVE przeznaczony jest dla firm, które posiadają floty samochodowe i w ramach Programu FLOTA poszukują sposobu na wygodne i szybkie rozliczanie kosztów związanych z podróżami w Polsce i za granicą. Bezgotówkowe tankowanie za pośrednictwem karty OPEN DRIVE możliwe jest na ponad 2800 stacjach paliw Grupy ORLEN tj. ORLEN i BLISKA w Polsce, a także na stacjach STAR w Niemczech, ORLEN na Litwie oraz BENZINA i BENZINA PLUS w Czechach. W celu ułatwienia rozliczeń wszystkie transakcje zrealizowane kartą OPEN DRIVE są umieszczone na jednej fakturze VAT z danego kraju. Spersonalizowana witryna internetowa umożliwia wgląd w aktualne dane o wydatkach na paliwo, zamawianie oraz blokowanie kart, ułatwiając zarządzanie flotą.

Dla mikro- i małych przedsiębiorców

Postpaid

Program MIKROFLOTA

Obszar akceptacji: Polska, Litwa, Czechy, Niemcy

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo, chcesz płacić bezgotówkowo i korzystać z usług dodatkowych? Program MIKROFLOTA stworzony jest specjalnie dla Ciebie. Skorzystasz z niego na wszystkich stacjach ORLEN i BLISKA w Polsce, a także na stacjach STAR w Niemczech, ORLEN na Litwie oraz BENZINA i BENZINA PLUS w Czechach. Płatności za paliwo, towary i usługi możesz realizować bezgotówkowo za pomocą Karty MIKROFLOTA lub w aplikacji mFLOTA. Zarejestruj się on-line i ciesz się korzyściami płynącymi z uproszczonego, elektronicznego fakturowania, pełnej kontroli wydatków w trybie on-line, odroczonych płatności i szeregu usług dodatkowych, takich jak Videotolling, MobiParking czy Serwis Mechaniczny.

Rabatowa

Program BIZNESTANK

Obszar akceptacji: Polska

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo? Program BIZNESTANK zapewni Ci atrakcyjne rabaty na paliwo, myjnę i odkurzanie na naszych stacjach ORLEN i BLISKA oznaczonych logo BIZNESTANK. W ramach programu możesz korzystać z usługi ORLEN Pay i otrzymywać rabaty także płacąc bezpośrednio przy dystrybutorze. Przystąpienie do programu jest bardzo proste: wystarczy zarejestrować swoje dane on-line i odebrać umowę oraz kartę lub kod do karty umożliwiający korzystanie z programu w aplikacji ORLEN VITAY, na stacji paliw.

Dla wszystkich

Prepaid

Karta PRZEDPŁACONA

Obszar akceptacji: Polska

Chcesz kontrolować wydatki na paliwo w swojej firmie? Proponujemy wygodne narzędzie - Kartę PRZEDPŁACONĄ, którą doładowujesz dowolną kwotą, a limit może zostać wykorzystany przez Twoich pracowników na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA - zarówno na paliwo jak i produkty pozapaliwowe.


Zobacz również

Dla biznesu

ORLEN w Portfelu

ORLEN w Portfelu jest programem stworzonym z myślą o inwestorach indywidualnych, poszukujących stabilnego i zaufanego partnera na rynku finansowym.