HANDEL GAZEM

Prestiż zobowiązuje

Grzegorz Bujnowski


Moja praca to handel gazem ziemnym. Kieruję zespołem, który odpowiada za trading: kupno i sprzedaż gazu na giełdach towarowych w Polsce i za granicą oraz do naszych głównych klientów detalicznych i hurtowych.

Realizowane projekty oraz skala i prestiż PKN ORLEN na rynku gazu dają możliwości rozwoju i zdobycia wiedzy, którą trudno zdobyć w innym miejscu. Doceniam też, że to firma twarda biznesowo, wypracowująca wartość dla swoich akcjonariuszy, która w wielu dziedzinach jest liderem innowacyjnych rozwiązań. Jednocześnie ORLEN dba o pracownika (benefity, możliwości rozwoju) i wspiera środowisko naturalne czy relacje społeczne. To przyciąga do naszego zespołu ludzi, którzy poszukują unikalnych doświadczeń. Ludzi z potencjałem, tworzących obecnie najmocniejszy na rynku zespół ekspertów. 

Osobiste relacje w zespole czy z kontrahentami są dla mnie przyjemnością i cenną wartością w mojej pracy. Lubię drogę dochodzenia do rezultatów, co sprawia, że inicjuję projekty, które nadają biznesowi kierunek. Przypuszczam, że moja postawa może inspirować innych, bo widzę, że chętnie włączają się w realizację wspólnych przedsięwzięć. 

Praca w największej firmie Europy Środkowo-Wschodniej to miłe uczucie i nobilitacja. Teraz rozumiem, że ten prestiż także zobowiązuje - wymaga niezawodności. Daje przyjemność, ale też mobilizuje do brania odpowiedzialności za biznes.

Teraz rozumiem, że prestiż także zobowiązuje - wymaga niezawodności. Daje przyjemność, ale też mobilizuje do brania odpowiedzialności za biznes.

Grzegorz Bujnowski Handel gazem​

Dlaczego ORLEN?

Najbardziej cenię ludzi, z którymi pracuję na co dzień. To zgrany zespół fantastycznych rynkowych specjalistów i wspaniałych ludzi. Doceniam też, że to firma twarda biznesowo, wypracowująca wartość dla swoich akcjonariuszy, która w wielu dziedzinach (zarówno na rynku, jak i wewnątrz organizacji) jest liderem innowacyjnych rozwiązań. Jednocześnie ORLEN dba o pracownika (benefity, możliwości rozwoju) i wspiera środowisko naturalne czy relacje społeczne. To przyciąga do naszego zespołu ludzi, którzy poszukują unikalnych doświadczeń. Ludzi z potencjałem, tworzących obecnie najmocniejszy na rynku zespół ekspertów. 

Jako ambasador

Aktywnie włączam sią w rynkowe dyskusje eksperckie, mając dobre zrozumienie zagadnień biznesowych. Reprezentuję firmę biznesowo. Myślę też, że moja postawa, optymizm i otwartość, mogą wpłynąć na postrzeganie PKN ORLEN przez pryzmat ludzi, takich jak ja, tworzących wyjątkowe projekty, które budują pozycję i prestiż naszej firmy.