INWESTYCJE

Inwestycje

Karolina Szczawińska


Energia i optymizm

Wspieram asystencko kilkadziesiąt osób w Biurze Realizacji Inwestycji Majątkowych. W przeszłości podjęłam decyzję, że aby rozwijać się zawodowo, powinnam spróbować swoich sił w nowej roli i nowych obowiązkach. Aplikowałam na stanowisko administracyjne w PKN ORLEN - cieszę się, że dostrzeżono mój potencjał i dano możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w tak ciekawym obszarze.

Zespół jest liczny, zróżnicowany pod względem kompetencji technicznych i biznesowych, natomiast projekty inwestycyjne dostarczają wyjątkowych doświadczeń ze względu na ich unikalny rynkowo charakter i olbrzymią skalę. Wsparcie zespołu w realizacji zadań polega w moim przypadku na bardzo dobrej organizacji pracy. Mam wpływ. Prawdopodobnie bez mojej pracy realizacja dużych projektów byłaby utrudniona. Organizacja zadań, przepływ informacji i formalności mogłyby znacznie utrudnić realizację celów biznesowych. Duże projekty i udział w ich realizacji jeszcze przede mną. Stawiam kolejne kroki w kierunku możliwości zdobycia wiedzy i kolejnego unikalnego doświadczenia w roli merytorycznej. Różnorodne zadania rozwijają, a ja chcę się rozwijać.

Jest mi niezmiernie miło, kiedy znajomi szukający pracy, pytają mnie o dobre strony bycia częścią tak dużego koncernu. Z ogromną radością i dumą dzielę się z nimi swoimi spostrzeżeniami i zachęcam do aplikowania i spróbowania swoich sił w rekrutacjach. Przecież kiedyś też dostrzeżono mój potencjał, który teraz rozwijam. "Dlaczego tobie miałby się nie udać..." - mówię.

Karolina Szczawińska Specjalista w Dziale Realizacji Inwestycyjnych Projektów Strategicznych

Dzień z Ambasadorem - Karolina Szczawińska

Dlaczego ORLEN?

Doceniam pracę w tak dużej, nowoczesnej firmie, jaką jest PKN ORLEN, która ciągle dąży do wzrostu we wszystkich jej obszarach. Myślę, że bez profesjonalizmu ludzi, z którymi pracuję, byłoby to niemożliwe.