ENERGETYKA

Staż to nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji

Eryk Wawrzyniak

Odbywając staż utwierdziłem się w przekonaniu, że praca, którą wykonuję, to jest to, co chcę robić w życiu. Zadania mi zlecane są niezwykle ciekawe i pasjonujące. Dzięki ich realizacji poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności, co daje mi dużo satysfakcji. Czuję, że się rozwijam.

Jestem stażystą w Oddziale Eksploatacji Morskich Farm Wiatrowych w spółce Energa OZE. Na stażu zajmuję się weryfikowaniem i analizą dokumentacji technicznej oraz analizą regulacji prawnych w obszarze morskiej energetyki wiatrowej. Przygotowuję również raporty z zakresu logistyki portowej, a także zestawiania dotyczące realizowanych projektów morskich farm wiatrowych w Polsce i na świecie. Dodatkowo wspieram zespół w bieżących zadaniach projektowych.

Realizacja zadań stażowych daje mi możliwość pracy z najlepszymi specjalistami, od których codziennie uczę się czegoś nowego. Każda nowa sytuacja, która mnie spotyka, jest dla mnie cenną lekcją. Sądzę, że staż to dobra inwestycja w swoją przyszłość. Moim zdaniem nie ma lepszego miejsca na start kariery niż stabilna firma, oferująca liczne możliwości pogłębienia i sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce.

Jestem studentem II roku Politechniki Gdańskiej na kierunku Energetyka. Energetyka jest kierunkiem międzywydziałowym, prowadzonym przez kadrę Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, Wydziału Elektrotechniki i Automatyki i Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska. Po otrzymaniu tytułu Inżyniera planuję kontynuować nauczanie na studiach II stopnia.

Dzięki stażowi mogę podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak również nawiązać nowe kontakty z wysokiej klasy specjalistami.

Eryk Wawrzyniak Stażysta

Z czym kojarzy Ci się ORLEN? 

ORLEN to dla mnie ogromny koncern naftowo - energetyczny, który dba o ciągłą dostawę paliw płynnych i zarządza brranżą energetyczną w Polsce. 

Co daje Ci staż w ORLENIE? 

Staż w ORLENIE daje mi gwarancję, że poświęcony na niego czas, zaangażowanie i włożona praca zaowocują w przyszłości. Jest to idealne miejsce do poszerzenia wiedzy zdobytej na studiach.

Dlaczego ORLEN?

ORLEN to firma, która zajmuje się innowacyjnymi projektami, ma duży wpływ na przyszłość zarówno naszą, jak i naszej planety. ORLEN jest największym przedsiębiorstwem energetycznym w Polsce i w mojej ocenie idealnym miejscem na rozpoczęcie kariery zawodowej.