FINANSE

Ogromną satysfakcję sprawia mi poczucie wpływu na funkcjonowanie firmy

Monika Leleń

Na stażu wspieram Zespół w rozliczeniach i analizach danych, a także w kompletowaniu oraz weryfikacji dokumentów dotyczących stacji paliw i punktów ładowania.

Odbywam staż w spółce ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych, w Biurze Obsługi Transakcji Detalicznych, a dokładniej w Zespole Monitorowania i Ewidencji. W trakcie realizowania programu stażowego Kierunek ORLEN zajmuję się głównie wszelkimi pomyłkami zachodzącymi na stacjach paliw. Jako zespół jesteśmy odpowiedzialni za ich korygowanie tak, aby finalnie w księgowości wszystko się zgadzało. Bardzo dużo pracuję w Microsoft Excel, dzięki czemu bardzo rozwinęłam swoje umiejętności w tym programie. 

Cieszę się, że Zespół, w którym odbywam staż jest bardzo zaangażowany w mój rozwój. Jest mi bardzo miło współpracować z osobami, które codziennie dbają o to, żebym poszerzała swoją wiedzę i wspierają mnie na każdym etapie realizacji zadań stażowych. Mam naprawdę niesamowity Zespół, który zawsze służy mi radą i pomocą.

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Ekonomicznym, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Aktualnie kończę studia magisterskie na tym samym kierunku.

Celem działań, w które jestem zaangażowana na stażu, jest zapewnienie kompletnego, poprawnego i terminowego ujęcia transakcji detalicznych w księgach rachunkowych PKN ORLEN S.A. Ogromną satysfakcję sprawia mi poczucie wpływu na funkcjonowanie firmy.

Monika Leleń Stażystka

Z czym kojarzy Ci się ORLEN? 

ORLEN to renomowane polskie przedsiębiorstwo, znane z innowacyjności, które daje pracownikom możliwość rozwoju zawodowego w wielu różnych obszarach, nie tylko związanych z przerobem ropy naftowej.

Co daje Ci staż w ORLENIE? 

Na stażu mam możliwość sprawdzenia, wykorzystania i przede wszystkim rozwijania wiedzy zdobytej w trakcie studiów. U boku specjalistów codziennie uczę się nowych umiejętności i poznaję różne metody analizy danych przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi.

Dlaczego ORLEN?

Wybrałam ORLEN, ponieważ uważam, że jest to doskonałe miejsce, żeby zdobywać doświadczenie i umiejętności na początku swojej drogi zawodowej, ucząc się od najlepszych specjalistów.