LOGISTYKA

Mam poczucie realnego wpływu na rozwój Sieci Automatów Paczkowych

Olga Walczak

Zdecydowałam się na staż w ORLENIE ze względu na możliwość jednoczesnego zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności zawodowych w otoczeniu specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i służą pomocą. 

Staż odbywam w Dziale Sieci Automatów Paczkowych w PKN ORLEN. Na stażu zajmuję się pomocą przy koordynowaniu pozyskiwania lokalizacji po automaty paczkowe. Co więcej, kontaktuje się z Poszukiwaczami Lokalizacji, weryfikuję i zajmuję się obiegiem dostarczanych przez nich dokumentów i umów. Ponadto pomagam również w pierwszym etapie selekcji możliwych przyszłych lokalizacji automatów paczkowych. Jest to dla mnie ciekawe zadanie, które daje mi poczucie realnego wpływu mojej pracy na rozwój Sieci Automatów Paczkowych. To jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujące!

Staż daje mi wiele możliwości i realne wsparcie już na starcie kariery zawodowej! Udział w programie stażowym Kierunek ORLEN, to możliwość wymiany doświadczeń z innymi stażystami ze spółek Grupy ORLEN i korzystania z doświadczeń młodych pracowników - stażystów z poprzednich edycji programu stażowego, tzw. buddych, którzy pomagają nam wdrożyć się w pracę w firmie.

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Logistyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie studiuję Zarządzanie Logistyką i Łańcuchami Dostaw na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pomimo że udział w programie stażowym Kierunek ORLEN nie jest pierwszym krokiem na mojej ścieżce zawodowej, to dopiero tutaj czuję prawdziwe możliwości rozwoju zarówno siebie, jak i mojej kariery.

Olga Walczak Stażystka

Z czym kojarzy Ci się ORLEN? 

ORLEN kojarzy mi się z nieustannym rozwojem – nie tylko sektora produkcji produktów rafineryjnych, ale również sektora usług. ORLEN to również stabilny pracodawca, który wspiera polską gospodarkę. 

Co daje Ci staż w ORLENIE? 

Staż w tak dużej organizacji to wyjście ze swojej strefy komfortu i przełamanie pewnych barier. To również nieoceniona pomoc specjalistów w swoich dziedzinach, od których codziennie mogę czerpać wiedzę i inspirację do samorozwoju.

Dlaczego ORLEN?

Wybrałam staż w ORLENIE, ponieważ udział w nim daje mi możliwość uczestnictwa w różnych warsztatach skierowanych do osób zaczynających swoją karierę zawodową, np. dotyczących tego, jak budować swoją markę osobistą. To dla mnie ważne, aby pracodawca wspomagał rozwój pracowników.