ADMINISTRACJA

Dzięki różnorodności obowiązków mogę przekonać się, w jakich zadaniach czuję się najlepiej

Paulina Goździkowska

Odpowiadam m.in. za przygotowywanie raportów oraz zestawień do sprawozdań z obszaru ochrony środowiska, odnoszących się do oddziaływania spółki na środowisko, np. gospodarki odpadami czy emisji substancji do powietrza.

Jestem stażystką w Biurze Zarządzania Majątkiem w spółce ORLEN KolTrans. Podczas stażu, oprócz bieżących zadań, realizuję również samodzielny projekt, który dotyczy utrzymania terenów zielonych na terenie bocznicy kolejowej w Płocku. W ramach realizowanego zadania odbywam wizje lokalne, konsultuję się z ekspertami, analizuję materiały czy też przygotowuję harmonogram realizacji zadań oraz plan pracy pracowników, uwzględniając niezbędny im sprzęt. Biorę także udział w prowadzeniu dokumentacji administracyjnej z obszaru działalności Biura, w którym odbywam staż.

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Technologia Chemiczna o specjalności Technologia Tworzyw Sztucznych. Aktualnie jestem na ostatnim semestrze studiów magisterskich na tej samej uczelni.

Cieszę się, że mogę rozwijać umiejętności analityczne, uczyć się nowych rzeczy i podejmować wyzwania, np. związane z zarządzaniem projektem. Dzięki różnorodności obowiązków mogę przekonać się, w jakich zadaniach czuję się najlepiej.

Paulina Goździkowska Stażystka

Z czym kojarzy Ci się ORLEN? 

ORLEN jest liderem na rynku paliwowo-energetycznym. Kojarzy mi się z ciągłym rozwojem, stabilnością, nowymi technologiami oraz ogromną ilością pracowników.

Co daje Ci staż w ORLENIE? 

Staż w ORLENIE daje mi możliwość zdobywania nowych umiejętności - cały czas poszerzam swoją wiedzę. Bardzo podoba mi się to, że każdy dzień w pracy jest inny, a zadania różnorodne, dzięki czemu nie można się nudzić!

Dlaczego ORLEN?

ORLEN jest firmą, która oferuje bardzo dużo możliwości rozwoju w różnych dziedzinach. Uważam, że mogę tu zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności, pozwalające dobrze rozpocząć karierę zawodową.