SPRZEDAŻ DETALICZNA

Każde z wykonywanych zadań jest niepowtarzalne

Weronika Kotowska

Wspieram Kierowników Biznesowych Projektów w planowaniu, przygotowywaniu harmonogramów i monitorowaniu efektów wdrożenia projektów związanych z całym Obszarem Sprzedaży Detalicznej. Pamiętam jak już pierwszego dnia stażu uczestniczyłam w spotkaniach biznesowych, gdzie były ustalane najważniejsze kwestie dotyczące sklepu internetowego ORLEN. To było dla mnie nowe i stresujące, ale szybko wdrożyłam się, usystematyzowałam wiedzę i spodobało mi się to!

Jestem stażystką w Biurze Projektów Sprzedaży Detalicznej. Do moich zadań stażowych należy sporządzanie dokumentacji projektowej, która ma na celu ujednolicenie i zapewnienie spójności informacji uzyskanych podczas warsztatów i spotkań. Dzięki temu mogę poznać od środka to, jak są wdrażane projekty. Dodatkowo współpracuję również z analitykami biznesowymi, co pozwala mi nauczyć się, w jaki sposób funkcjonują w firmie procesy biznesowe oraz jak należy projektować nowe procesy i wdrażać ich zmiany.

Staż w Biurze Projektów Sprzedaży Detalicznej umożliwia mi współpracę z różnymi przedstawicielami działów firmy, a co za tym idzie wykonywanie zadań w różnych Obszarach. Podoba mi się to, że każde zadanie, które wykonuje nie jest powtarzalne i mogę zdobywać nowe informacje o firmie.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Towaroznawstwo. Obecnie jestem na I roku studiów magisterskich na Politechnice Warszawskiej, na kierunku Inżynieria Zarządzania.

Staż, który realizuję, pokrywa się z wiedzą pozyskiwaną w trakcie studiów. Dzięki temu mogę zderzyć swoją wiedzę teoretyczną z praktyką. To dla mnie bardzo cenne doświadczenie!

Weronika Kotowska Stażystka

Z czym kojarzy Ci się ORLEN? 

ORLEN to dla mnie firma o ustabilizowanej pozycji na rynku, posiadająca rozwinięty system technologiczny i informatyczny, co pozwala na ciągłe wdrażanie nowych rozwiązań, które wpływają na rozwój oraz przewagę konkurencyjną w branży.

Co daje Ci staż w ORLENIE? 

Udział w programie stażowym pozwala mi na zdobycie praktycznej wiedzy oraz umiejętności, które mogę wykorzystać w dalszej ścieżce zawodowej. Dzięki współpracy z doświadczonymi ludźmi z branży mogę zweryfikować swoją wiedzę na temat zarządzania projektami i sprawdzić czy dany obszar pracy jest dla mnie odpowiedni.

Dlaczego ORLEN?

Zdecydowałam się na staż w ORLENIE, ponieważ mam tu możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów! Udział w szkoleniach i warsztatach oraz w programie mentorskim, które oferuje koncern, pozwala na zdobycie nowych umiejętności interpersonalnych.