O firmie

Nowoczesny klient i stacja przyszłości

Wyzwania

Poszukujemy rozwiązań, które pozwolą na wykorzystane robotów w procesie obsługi naszych klientów w całym spectrum formatów sprzedażowych (w tym w obszarze serwisu gastronomicznego, wydawania produktów, wsparcie przy dystrybutorze).

PKN ORLEN poszukuje partnerów, z którymi będzie mógł rozszerzać swój portfel usług o nowe pozycje komplementarne do dotychczasowej oferty. Szukamy rozwiązań, które mogą przełożyć się na wysoki wolumen sprzedaży lub ponadstandardową marżowość.

Poszukiwane rozwiązania powinny zapewnić możliwość wydajnego włączenia energii wiatrowej do mixu energetycznego stacji paliw PKN ORLEN przy uwzględnieniu ograniczeń konstrukcyjnych i powierzchniowych infrastruktury.

W ramach wyzwania poszukujemy startupu, który zapewni PKN ORLEN wsparcie w zakresie całego łańcucha wartości logistyki wykorzystania dronów do transportu przesyłek pomiędzy wskazanymi lokalizacjami, zarówno w obszarze miejskim, jak i lotów długodystansowych.

Rozwiązania uzupełniające portfel ofertowy o nowoczesne usługi/produkty dodane (value added services) dla klientów w obszarze Agritech/Smart Farming/Embedded Agriculture.