10.06.2024

Strefa ORLEN na Dniu Rodziny w Maszewie Dużym

ORLEN był jednym z partnerów pikniku rodzinnego zorganizowanego w Maszewie Dużym przy Szkole Podstawowej im. Wł. St. Reymonta. Wydarzenie zgromadziło nie tylko środowisko szkolne, ale także społeczność lokalną z gminy Stara Biała, która sąsiaduje z Zakładem Produkcyjnym ORLEN w Płocku i placem budowy prowadzonej inwestycji Olefiny III. 

Na odwiedzających strefę ORLEN czekały ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Odważni mogli spróbować swoich sił w kole fortuny odpowiadając na pytania z zakresu bezpieczeństwa na drogach, zasad ruchu drogowego, czy pierwszej pomocy przedmedycznej. Na najmłodszych czekał kącik z kolorowankami. Miłośnicy przyrody mieli okazję wcielić się w jedno z pięciu zwierząt i wystartować w wielkogabarytowej grze planszowej. Dla każdego uczestnika i zwycięzców przygotowano atrakcyjne upominki, więc było o co powalczyć. Główną atrakcją strefy ORLEN była maskotka płockiego klubu piłki ręcznej, z którą każdy mógł porozmawiać i zrobić wspólne zdjęcie.

Projekt został zrealizowany na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Maszewie Dużym oraz w ramach programu „ORLEN dobrym sąsiadem”, którego celem jest budowa i wzmacnianie relacji ORLEN ze społecznościami lokalnymi.