15.08.2004

Olimpijska promocja jeszcze przez dwa tygodnie

Już 24 klientów ORLENU wygrało siedmiodniowe wycieczki na igrzyska olimpijskie do Aten. W sierpniu uczestnicząc w naszej promocji można stać się posiadaczem jednego z 12 plazmowych telewizorów. Promocja trwa jeszcze przez dwa tygodnie czyli do końca sierpnia.

Każdy klient ORLENU, który w czasie trwania promocji (czyli od 1 lipca do 31 sierpnia br.) dokona zakupu o wartości co najmniej 75 zł otrzyma jeden z 11 medali z wizerunkami złotych polskich medalistów olimpijskich. Cztery różne medale zebrane na stacji w czasie trwania promocji (w tym co najmniej jeden supermedal z Robertem Korzeniowskim) uprawniają do otrzymania jednej z 40 000 piłek DUNLOP. Uczestnicy promocji mogą też wysłać SMS-em umieszczony na medalu kod, który bierze udział w loterii olimpijskiej.

W lipcu można było wygrać 12 siedmiodniowych, dwuosobowych wycieczek na igrzyska olimpijskie do Aten. W sierpniu natomiast każdy z kodów na medalach może sprawić, że klient ORLENU stanie się posiadaczem jednego z 12 plazmowych telewizorów PHILIPS.

Szczegółowe informacje o promocji w bannerze „Złap swoją Olimpijkę” (strona startowa serwisu).