06.06.2005

ORLEN sponsorem generalnym 62 Rajdu Polski

PKN ORLEN, jako sponsor generalny 62 Rajdu Polski ma przyjemność poinformować, że znana jest już lista uczestników imprez. Trzech mistrzów Europy, mistrzowie Czech i Polski, szesnastu kierowców z jedenastu krajów i naturalnie cała krajowa czołówka. Tak znakomitej obsady nie mieliśmy podczas polskiej rundy mistrzostw Europy już od wielu lat. Zapowiada się wspaniała rywalizacja na mazurskich szutrach, które okazały się magnesem dla asów kierownicy. 

W barwach ORLENU wystąpią dwaj kierowcy Krzysztof Hołowczyc i Dariusz Chudobiński.

Świetna obsada, szutrowe i bardzo widowiskowe odcinki specjalne z pewnością spowodują bardzo duże zainteresowanie ze strony kibiców. Aby ułatwić im nabycie pakietów i gadżetów rajdowych wprowadziliśmy możliwość ich zamawiania przez Internet. Odbiór nastąpi w jednym z pięciu punktów rajdowego Centrum Informacji Kibica. 

Zachęcamy również do zapoznania się z Przewodnikiem Rajdowym. Publikacja tego typu to standard w mistrzostwach świata, a od tego roku również w Rajdzie Polski ! Można tam znaleźć praktycznie wszystkie informacje o rajdzie użyteczne dla zawodników, ale także dla dziennikarzy i kibiców, w tym między innymi mapki wszystkich odcinków specjalnych.