02.09.2005

Ostatni dzień wakacyjnej promocji

Jeszcze tylko dziś na stacjach PKN ORLEN można wylosować Mercedesa Klasy B, paliwo na wakacyjną podróż w postaci karty przepłaconej o wartości 2 000 zł, lub tankowanie za 200 zł.

Od 18 lipca do 2 września na stacjach PKN ORLEN trwa wielka wakacyjna promocja dla klientów sieci. Aby stać się jej uczestnikiem wystarczy dokonać zakupów (paliwo, produkty pozapaliwowe, usługi), za kwotę minimum 60 zł. Klient musi zachować dowód zakupu i zgłosić swój udział w promocji poprzez wysłanie SMS-a lub korzystając z telefonu stacjonarnego i podając wartość z paragonu. Dokonanie zakupów za wielokrotność minimalnej kwoty zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

Co godzinę uczestnicy mogą otrzymać „bak paliwa” w postaci karty przedpłaconej o wartości 200 PLN. W sumie do wygrania jest 1 128 takich kart.
Codziennie losowana jest nagroda „paliwo na długą podróż” w postaci karty przedpłaconej o wartości 2 000 PLN. Nagrodę może zdobyć 47 uczestników promocji. Co tydzień można trafić pięciodrzwiowego, srebrnego Mercedesa B Klasa 170.

Losowania dokonuje system komputerowy. Prawdopodobieństwo wygranej jest proporcjonalne do kwoty z dowodu zakupu (każde 60 złotych to jedna szansa).

Uczestnik promocji może w danym dniu, w którym dokonał zakupów na stacji sieci PKN ORLEN wysłać dowolną ilość zgłoszeń. W zależności od godziny otrzymania zgłoszeń, zostaną one przydzielone do odpowiednich losowań co godzinę, jak również będą uczestniczyć w losowaniu nagrody dnia i tygodnia. Do laureatów nagrody dnia i nagrody tygodnia, w piątek po południu zadzwoni przedstawiciel organizatora w celu poinformowania o wygranej. Dodatkowo zwycięzcy tych losowań otrzymają potwierdzenie listem poleconym. Klienci, którzy wygrają „pełny bak” otrzymają telefoniczną wiadomość w ciągu 3 dni od terminu losowania.

Wyniki losowań i regulamin promocji dostępne są na stronach internetowych www.orlen.pl oraz pod numerem infolinii 0 800 80 98 80 lub (0-22) 52 32 112 Biuro Prasowe PKN ORLEN SA.