23.06.2008

Medal dla PKN ORLEN

Podczas jubileuszu 35-lecia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku uhonorowano firmy i instytucje najbardziej zasłużone dla placówki. W gronie wyróżnionych znalazł się również PKN ORLEN.

Dzięki pomocy PKN ORLEN płocki szpital wzbogacił się między innymi o nowy tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, wyposażenie pracowni hemodynamiki oraz oddziału ratunkowego. W imieniu PKN ORLEN medal „Zasłużony dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku” odebrał Krystian Pater Członek Zarządu ds. Rafinerii.

„Dzisiejsze wyróżnienie daje nam świadomość, że jako firma, jesteśmy szanowani nie tylko za nasze sukcesy biznesowe, ale także za otwartość na potrzeby społeczne najbliższego otoczenia.” – powiedział Krystian Pater odbierając medal.

Współpraca PKN ORLEN z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Płocku jest elementem zaangażowania firmy w życie społeczności lokalnej. W ramach swojej działalności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu PKN ORLEN wspiera inicjatywy, które mają bezpośredni wpływ na poprawę poziomu życia w Płocku i okolicach, a także dostarczają rozrywki i wrażeń kulturalnych mieszkańcom regionu.