04.05.2016

FLOTA ORLEN po raz kolejny zwycięzcą Fleet Awards Polska

Program FLOTA po raz drugi z rzędu wygrał w kategorii „Karty paliwowe” w  Plebiscycie Fleet Awards Polska i tym samym zdeklasował swoją zagraniczną i krajową konkurencję.

Program FLOTA z portfolio PKN ORLEN to nowoczesne narzędzie ułatwiające zarządzanie wydatkami samochodowymi w firmie. Obok możliwości bezgotówkowych zakupów paliw i usług w największej sieci stacji paliw w Polsce czy e-faktur z odroczonymi terminami płatności, program oferuje szereg innowacyjnych usług dodatkowych, takich jak płatności za parkowanie czy Monitoring GPS. Dodatkowymi usprawnieniami są płatności za autostrady i viaTOLL, obsługa serwisowa Motointegrator czy międzynarodowa karta OPEN DRIVE.

- Cieszymy się, że po raz kolejny Program FLOTA został wyróżniony dzięki głosom fleet managerów. Cały czas staramy się udoskonalać nasz program tak, żeby był to najlepszy produkt na rynku. Dzięki wdrażanym innowacyjnym usługom dodatkowym jest to produkt szyty na miarę, wyróżniający się na rynku i odpowiadający potrzebom klientów. Każda firma znajdzie u nas rozwiązanie dostosowane do swoich wymagań i oczekiwań - podkreślił Sergiusz Kucharz, Dyrektor Działu Sprzedaży Kart Flotowych PKN ORLEN.

Plebiscyt Fleet Awards Polska, organizowany przez Magazyn Flota, to jedno z najważniejszych wydarzeń branży flotowej. Od kilkunastu lat w konkursie wyróżniane są najlepsze samochody flotowe i produkty oraz usługi rynku CFM. Wyboru laureatów dokonują praktycy, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem samochodami i korzystają z produktów nominowanych do plebiscytu.

Karty paliwowe PKN ORLEN były kilkukrotnie nagradzane we Fleet Awards. W 2013 roku zwyciężyła karta OPEN DRIVE, a w edycji z 2014 roku triumfowała karta MIKROFLOTA. W 2011 i 2015 triumfatorem był także Program FLOTA.