06.12.2017

ORLEN zaprasza najmłodszych w Płocku

PKN ORLEN zaprasza najmłodszych mieszkańców na kolejną sztukę teatralną wystawioną w ramach projektu „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”. Tym razem widzowie poznają zaczarowany świat znanej i lubianej od pokoleń historii Jasia i Małgosi.

Przedstawienie sponsorowane przez PKN ORLEN zostanie zaprezentowane dzieciom w wieku 4 – 9 lat dwukrotnie 21 maja. Najpierw o 11:00, a następnie o 14:00 w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w Płocku.

Projekt „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”, to cykl bezpłatnych spotkań z szeroko rozumianą sztuką teatralną adresowaną do najmłodszych widzów. Przedstawienia prezentowane są płockiej publiczności już od marca i zostały zaplanowane w kolejnych miesiącach do końca roku. Dotychczas młodzi widzowie zobaczyli dwa spektakle „Wielka Misiowa Wyprawa na Księżyc” oraz operę lalkową „Tuba Dei i Anioły, by wprowadzić najmłodsze dzieci w świat teatru, którego częścią jest także opera.

Spotkania ze teatralną sztuką to niecodzienna okazja dla najmłodszych, którzy mogą nie tylko obejrzeć przedstawienia, ale także poznać z bliska pracę aktorów oraz lalki, wziąć udział w animacjach, zrobić zdjęcie z postaciami występującymi w bajkach, no i oczywiście dobrze się bawić.

Na kolejną trzecią już odsłonę wielkiej przygody z teatrem ORLEN zaprasza tym razem wraz z aktorami PSE Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia, który wprowadzi naszych gości w zaczarowany świat baśni.

Jak zapowiadają artyści, sceniczna adaptacja opowieści napisanej przez braci J. W. Grimm nie traci nic z tajemniczego charakteru. Spotkanie z głównymi bohaterami tej ponadczasowej baśni stanowi cenny drogowskaz na drodze edukacji każdego, młodego człowieka.

Rezerwacja bezpłatnych biletów możliwa będzie od 15 maja w godz. 15.00 – 18.00 w Spółdzielczym Domu Kultury PSML-W ul. Krzywoustego 3, pod nr. Tel. 24 263 35 60. W celu umożliwienia organizacji dogodnych warunków obejrzenia spektaklu dzieciom oraz ze względu na ograniczona liczbę miejsc, na jedną wejściówkę może wejść jeden opiekun z dzieckiem.