Strona wymaga zainstalowanego pluginu Flash Player w wersji 9 lub wyższej.
Kliknij tutaj w celu pobrania najnowszej wersji Flash Player'a.

     

Jesteś tutaj: Orlen.pl > PL > Dla biznesu > Karty paliwowe
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

Dla biznesu

Karty paliwowe

Karty paliwowe ułatwiają zarządzanie taborem samochodowym na każdym etapie.

Dla menedżera korzystanie z kart flotowych oznacza atrakcyjne rabaty na zakup paliw, towarów i usług dostępnych w naszej ofercie, bezpłatną obsługę kart oraz odroczone terminy płatności.  Oferujemy także bezpłatny dostęp do elektronicznych bilingów transakcji za pośrednictwem naszego portalu www.flota.orlen.pl. Nasze karty gwarantują bezpieczne tankowanie pojazdów firmowych i najwyższej jakości paliwo w największej w Polsce sieci stacji paliw (prawie 1700 stacji honorujących karty flotowe w każdym zakątku Polski)

Księgowa obsługa kart jest bardzo prosta. Nie trzeba już tracić czasu na rozliczanie zaliczek na podróże służbowe! Zamiast stosu rachunków za paliwo do Twojej firmy wpłyną tylko dwie faktury zbiorcze w miesiącu, a księgowanie podatku VAT stanie się wygodne i proste.

Dla kierowców karta flotowa to idealne rozwiązanie - wygoda i oszczędność czasu. Nie wymaga oczekiwania na wystawienie faktury, a przed zakupami pozwala na sprawdzenie dostępnego limitu. W drogę kierowca może wybrać się bez gotówki. Za zakup produktów pozapaliwowych na FLOTĘ kierowcy mogą zbierać punkty VITAY dzięki ofercie VITAY we FLOCIE, a następnie wymieniać je na prezenty.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie kart paliwowych przejdź do sekcji Dla kierowców

 
 
 
Aktywny słownik pojęć w serwisie umożliwia zapoznanie się z definicjami trudnych słów i skrótów pojawiających się w serwisie. Kliknij "Włącz słownik pojęć w serwisie", żeby uruchomić słownik. Słowa i skróty, których definicje znajdują się w serwisie zostaną podświetlone w treści. Po najechaniu na nie kursorem myszy będzie widoczna chmurka z definicją.
Marki Grupy ORLEN