Strona wymaga zainstalowanego pluginu Flash Player w wersji 9 lub wyższej.
Kliknij tutaj w celu pobrania najnowszej wersji Flash Player'a.

     

Jesteś tutaj: Orlen.pl > PL > O firmie > Kariera
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

O firmie

Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której siłą i najwyższą wartością są nasi pracownicy.

Dużą wagę przykładamy do procesu adaptacyjnego dla osób nowozatrudnionych, tak aby wdrożenie w nowe obowiązki było sprawne i bezstresowe. Nowi pracownicy mają możliwość dogłębnego poznania organizacji, jej struktury, kultury korporacyjnej, zasad działania i innych. Pracownik poznaje  sposoby i metody pracy oraz oczekiwania, które są wobec Niego stawiane. Zależy nam na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczuje się komfortowo i bezpiecznie.

Swoim pracownikom oferujemy szeroki pakiet socjalny, m.in.:

  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci,
  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych lub działalności kulturalno-oświatowej,
  • zwrotne pożyczki mieszkaniowe,
  • wsparcie w trudnych sytuacjach losowych

oraz

  • kompleksową opiekę zdrowotną,
  • szeroki pakiet dodatkowych usług medycznych.

Ważna informacja:

  • Zasady rekrutacji pracowników do Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN Spółka Akcyjna oraz do przedsiębiorstw Grupy ORLEN nie przewidują przesyłania propozycji zatrudnienia lub współpracy w formie korespondencji elektronicznej.
  • Prosimy o ignorowanie wszelkiej korespondencji, zawierającej rzekome oferty pracy w PKN ORLEN S.A. lub w przedsiębiorstwie o nazwie kojarzącej się z PKN ORLEN S.A.
 
 
 
Aktywny słownik pojęć w serwisie umożliwia zapoznanie się z definicjami trudnych słów i skrótów pojawiających się w serwisie. Kliknij "Włącz słownik pojęć w serwisie", żeby uruchomić słownik. Słowa i skróty, których definicje znajdują się w serwisie zostaną podświetlone w treści. Po najechaniu na nie kursorem myszy będzie widoczna chmurka z definicją.
Marki Grupy ORLEN