DLA CIEBIE

Zadbaj o swój samochód

Bądź gotowy do drogi!

Podróż ma zawsze jakiś cel, czasem chcemy tylko dotrzeć w konkretne miejsce. Często podróżujemy z całą rodziną, przemieszczamy się, aby odpocząć albo przeżyć niesamowitą przygodę. Niezależnie od wybranego celu, aby go zrealizować niezbędny jest pojazd, który będzie działał w każdych warunkach. Potrzebne są do tego profesjonalne narzędzia. Jednym z nich jest olej PLATINUM.

Zajrzyj pod maskę

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio olej silnikowy w Twoim pojeździe został wymieniony? Może to właściwy moment?

Pamiętaj, że butelkę oleju PLATINUM ORLEN OIL w małych i dużych opakowaniach znajdziesz na stacji ORLEN. Oleje PLATINUM z linii PRO, Max Expert oraz Classic odpowiadają najwyższym wymaganiom jakościowym, wyznaczonym przez producentów samochodów osobowych.

Wymianę oleju najlepiej zlecić w warsztacie mechanicznym. Co jakiś czas zaglądaj pod maskę, aby sprawdzić poziom oleju bagnetem.

Działaj na chłodno

Zaglądając pod maskę nie zapomnij sprawdzić także poziomu płynu chłodniczego. Pamiętaj, że woda nie jest do tego dobrym zamiennikiem. Stosuj tylko sprawdzone produkty.

Aby cieszyć się doskonale działającym układem chłodzącym, używaj płynu najwyższej jakości. Łatwym rozwiązaniem będzie zastosowanie płynu PETRYGO, który zapobiega powstaniu osadów i kamienia, a także gwarantuje doskonałą ochronę silnika przed przegrzaniem.

Olej dla Twojego motocykla

Przesiadłeś się z samochodu na motocykl? Żaden problem! Mamy dla Ciebie olej PLATINUM Rider.

Oferta ORLEN OIL dedykowana jednośladom to kompletna gama produktów, czyli proste, łatwo dostępne i praktyczne rozwiązanie dla motocylkistów. Wybierając PLATINUM Rider masz gwarancję bezproblemowej pracy Twojego silnika w każdych warunkach.

Nie zapomnij o skrzyni biegów

ORLEN OIL oferuje szeroką gamę produktów do różnego rodzaju skrzyń biegów zarówno manualnych jak i automatycznych, układów typu powershift, bezstopniowych skrzyń biegów CVT, przekładni oraz mostów napędowych.

Linia produktów PLATINUM Gear pozwala zaoszczędzić paliwo, wydłużyć okres wymiany oleju czy zapewnić płynną zmianę biegów w każdej temperaturze. Dzięki wysokojakościowym olejom bazowym oraz unikatowym pakietom dodatków uszlachetniających oleje przekładniowe PLATINUM Gera zapewniają maksymalną ochronę części współpracujących.

Mały szczegół a robi różnicę

Kosmetyka samochodowa i konserwacja to ważna strona utrzymania technicznego pojazdu.

Dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji przygotowana została linia kosmetyków samochodowych PLATINUM IMPACT.

 Linia tych produktów została opracowana na bazie sprawdzonych receptur. Oferta ORLEN OIL ułatwia mycie, konserwację i zabezpieczanie zarówno karoserii, kół zderzaków jak i wnętrza samochodu. Bez wysiłku, z pożądanym efektem!

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Nie musimy przypominać, jak ważny jest płyn hamulcowy. Najlepiej wymieniać go co 2 lata, albo za każdym razem, gdy wymieniamy tarcze hamulcowe. Jaki wybrać?

Polecić możemy płyn ORLEN OIL DOT-4, który idealnie nadaje się do silnie obciążonych układów - w autach osobowych, ciężarowych, autobusach i przyczepach. Przy okazji kontroli płynu sprawdź także stan klocków hamulcowych, być może okażą się zużyte.

Oferty specjalne

Letni płyn do spryskiwaczy

Program Premium lub Perfect

5,49

4,49

-20 %

Olej silnikowy ORLEN Platinum Classic Mineral Diesel

15W/40 1L uniwersalny

+9000 pkt

Jesienny płyn do spryskiwaczy

Program Premium lub Perfect

5,49

4,49

-20 %

oferta flotowa

Prowadzisz działalność?

Mamy coś dla Ciebie. Nasza oferta to rozwiązania dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Szybkie i bezpieczne transakcje w kraju i zagranicą, rabaty, uproszczone fakturowanie i odraczanie terminów płatności.