DLA CIEBIE

ORLEN w Portfelu

ORLEN w Portfelu jest programem stworzonym z myślą o inwestorach indywidualnych, poszukujących stabilnego i zaufanego partnera na rynku finansowym. Akcjonariusze przystępujący do programu stają się współwłaścicielami największej firmy paliwowo-energetycznej w Europie Środkowej, konsekwentnie zmierzającej do osiągnięcia neutralności emisyjnej i pozycji lidera transformacji energetycznej regionu. 

Dlaczego warto

Posiadacze minimum 50 akcji koncernu mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na paliwo i ofertę pozapaliwową. Wszystkim zainteresowanym tematyką inwestowania udostępniliśmy materiały edukacyjne o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, takie jak Akademia Inwestowania ORLEN czy serię Praktycznie o inwestowaniu. Wszyscy akcjonariusze mogą także liczyć na regularną wypłatę dywidendy zapisanej w strategii ORLEN2030.

Jak dołączyć

Już teraz w programie ORLEN w Portfelu bierze udział kilkanaście tysięcy inwestorów indywidualnych. Aby do niego dołączyć, należy skontaktować się z jednym z sześciu wiodących biur maklerskich w Polsce.