DLA CIEBIE

Program VITAY

Jeden z największych programów lojalnościowych w Polsce, z którego korzysta ponad 5 milionów klientów.

Od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za zakupy wybranych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale też przeznaczyć je na pomoc charytatywną. Od wielu lat, dzięki zaangażowaniu naszych klientów, realizujemy programy wspierające bezpieczeństwo na drogach, służbę zdrowia, ochronę środowiska oraz osoby potrzebujące.

Dołącz do programu na 3 sposoby:

Zarejestruj się na stronie vitay.pl

Ściągnij aplikację ORLEN VITAY i załóż konto

Odbierz kartę VITAY na stacji paliw ORLEN przy zakupach za min. 1 zł

DLA CIEBIE

Z myślą o Tobie

Stworzyliśmy aplikację ORLEN VITAY, która umożliwia nie tylko zbieranie punktów, ale też korzystanie z wygodnej nawigacji i dokonywanie płatności bezpośrednio przy dystrybutorze.

Za paliwo, za kawę i coś słodkiego

Dokonując zakupów na stacji, możesz zbierać punkty VITAY za paliwo, płyn, myjnię i produkty z oferty ORLEN Stop.Cafe.

Dodatkowe punkty u naszych e-Partnerów

Robiąc zakupy u e-Partnerów programu VITAY, możesz zbierać dodatkowe punkty. Wystarczy, że przejdziesz do e-sklepu partnera poprzez vitay.pl.

Ekskluzywne korzyści w programie Super VITAY i VERVA VITAY

Klub Super VITAY to opcja dla naszych najwierniejszych klientów. Wystarczy, że w ciągu 6 kolejnych miesięcy zbierzesz 9000 punktów VITAY, a zaproszenie do klubu otrzymasz na vitay.pl lub na stacji paliw.

Klub VERVA VITAY stworzyliśmy z myślą o tych, którzy doceniają jakość i dynamiczny charakter paliw VERVA oraz dzielą z nami sportowe pasje.

DLA CIEBIE

PrzyVITAY jeszcze więcej punktów

Punkty VITAY możesz wymienić na wiele nagród albo przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Sprawdź, na co przeznaczyć swoje punkty.