KARIERA

Poznaj nas

Mamy wpływ na kształt biznesu

Jesteśmy wielopokoleniowym zespołem, który profesjonalizm łączy z pasją. Każdy z nas ma różnorodną wiedzę i doświadczenie, którymi dzielimy się z innymi. To właśnie indywidualny wkład każdego z pracowników i dobra współpraca tworzą siłę naszego zespołu oraz pozwalają nam realizować projekty na najwyższym poziomie. W naszej pracy spełniamy zawodowe ambicje, rozwijamy zainteresowania oraz pomagamy innym. Poznaj nas i dowiedz się, co nas napędza.


01. Praca o wyjątkowym znaczeniu

Wartości i tradycja są naszymi powodami do dumy. Praca w polskim Koncernie o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i międzynarodowej skali działania to prestiż i unikalne doświadczenia, które wynikają z wszechstronności biznesowej Koncernu.

02. Ciągły rozwój

Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe to energia do wdrażania innowacji. Konsekwentnie dążymy do wzrostu wartości Grupy Kapitałowej we wszystkich jej obszarach poprzez nowoczesne wdrażanie innowacji na każdym poziomie operacji.

03. Stabilność zatrudnienia

Wysokie standardy zatrudnienia i rozwój zawodowy ułatwia utrzymanie równowagi między pracą a życiem prywatnym i daje energię do pomagania innym, dbania o środowisko naturalne, działania na rzecz kultury i sportu oraz spraw, które mają znaczenie dla społeczności lokalnych.

04. Wiele możliwości

Tworzymy zespół profesjonalistów z kilkudziesięciu różnych specjalizacji zawodowych, a wszechstronność biznesowa Grupy Kapitałowej ORLEN sprawia, że mamy możliwość realizowania zadań i pracy w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.


Doświadczeni profesjonaliści

AMBASADOR

Cezary Leleń

Petrochemia

 

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami i opowiedzieć o zadaniach, jakie realizujemy wspierając zakład produkcyjny, szczególnie osobom, które interesują się techniką i zaczynają karierę zawodową.

AMBASADOR

Ewelina Rudowska

Zakupy

 

Realizuję ciekawe zadania, mam możliwość ciągłego doskonalenia się i realizowania wielu wyjątkowych projektów, które zapewniają mi możliwość rozwoju osobistego i poszerzania wiedzy. Cenię sobie również współpracę międzyobszarową, która przyczynia się do tego, że realizujemy wspólny cel, który możemy zobaczyć bezpośrednio na liczbach.

AMBASADOR

Michał Kos

Marketing i komunikacja

 

Chciałbym opowiedzieć o tym, jak tworzy się politykę komunikacyjną dużego koncernu, o zasadach i wyzwaniach związanych ze skuteczną komunikacją, o trendach w komunikacji, o komunikacji dużych projektów biznesowych czy sponsoringowych, generalnie o biznesie PKN ORLEN na poziomie zaawansowania poniżej analityka giełdowego.

AMBASADOR

Monika Podkowińska

Strategia i rozwój

 

Chciałabym zarazić więcej osób bakcylem zarządzania projektami. Warto rozwijać takie kompetencje, bo każdy realizuje lub kiedyś będzie realizował jakiś projekt – czy to zawodowo, czy prywatnie. To także tematyka bardzo perspektywiczna, dlatego zachęcam wszystkich zainteresowanych do wejścia w nią głębiej.


Stażyści

Stażystka

Alicja Gruchała

Technologia i rozwój 

 

Jestem stażystką w Dziale Technologii i Rozwoju (R&D) w ORLEN Południe. Zajmuję się zagadnieniami związanymi z projektem produkcji kwasu mlekowego metodą mikrobiologiczną. Czynności, które wykonuję są bardzo różnorodne – od opracowywania instrukcji BHP, po dobór elementów budowanej instalacji. Każdy dzień na stażu jest inny i nie sposób się nudzić. Robię to, co lubię i to, co mi się podoba!

Stażystka

Bartłomiej Bieniek

Technologia i rozwój

 

Staż odbywam w Dziale Technologii i Rozwoju spółki ORLEN Południe w Trzebini. Od momentu rozpoczęcia stażu zapoznaję się z dokumentacją projektową, analizuję proces, który będzie wdrażany na instalacji pilotażowej oraz przygotowuję materiały dotyczące samego kwasu mlekowego i możliwości jego zastosowania. Opracowuję również analizy rynku światowego, europejskiego i polskiego.

Stażysta

Monika Rudowska

Inwestycje

 

Staż odbywam w Dziale Przygotowania i Nadzoru Biznesowego Projektów Odtworzeniowych. Będąc na stażu w PKN ORLEN S.A. biorę udział w inicjacji i planowaniu projektów, które dotyczą obszaru rafineryjnego i petrochemicznego. Jest dla mnie ważne to, że robię rzeczy ściśle związane z kierunkiem studiów, który ukończyłam.

Stażystka

Mateusz Majchrzak

Obszar IT

 

Jestem stażystą w Dziale Informatyki w spółce ORLEN Paliwa. Zajmuję się administracją systemów informatycznych, wsparciem bezpośrednim użytkowników – HelpDesk, w tym konfiguracją oraz naprawą sprzętu, a dodatkowo odpowiadam za proces onboardingu, inwentaryzacje oraz likwidację sprzętu informatycznego.