KARIERA

Poznaj nas

Mamy wpływ na kształt biznesu

Jesteśmy wielopokoleniowym zespołem, który profesjonalizm łączy z pasją. Każdy z nas ma różnorodną wiedzę i doświadczenie, którymi dzielimy się z innymi. To właśnie indywidualny wkład każdego z pracowników i dobra współpraca tworzą siłę naszego zespołu oraz pozwalają nam realizować projekty na najwyższym poziomie. W naszej pracy spełniamy zawodowe ambicje, rozwijamy zainteresowania oraz pomagamy innym. Poznaj nas i dowiedz się, co nas napędza.


01. Praca o wyjątkowym znaczeniu

Wartości i tradycja są naszymi powodami do dumy. Praca w polskim Koncernie o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i międzynarodowej skali działania to prestiż i unikalne doświadczenia, które wynikają z wszechstronności biznesowej Koncernu.

02. Ciągły rozwój

Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe to energia do wdrażania innowacji. Konsekwentnie dążymy do wzrostu wartości Grupy Kapitałowej we wszystkich jej obszarach poprzez nowoczesne wdrażanie innowacji na każdym poziomie operacji.

03. Stabilność zatrudnienia

Wysokie standardy zatrudnienia i rozwój zawodowy ułatwia utrzymanie równowagi między pracą a życiem prywatnym i daje energię do pomagania innym, dbania o środowisko naturalne, działania na rzecz kultury i sportu oraz spraw, które mają znaczenie dla społeczności lokalnych.

04. Wiele możliwości

Tworzymy zespół profesjonalistów z kilkudziesięciu różnych specjalizacji zawodowych, a wszechstronność biznesowa Grupy Kapitałowej ORLEN sprawia, że mamy możliwość realizowania zadań i pracy w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.


Doświadczeni profesjonaliści

AMBASADOR

Mateusz Miklaszewski

 

Produkcja

 

Zaczynałem karierę od najniższego stanowiska na terenie Zakładu Produkcyjnego, a dziś kieruję zespołem na jednym z wydziałów. Chciałbym zachęcić osoby, które rozpoczynają karierę lub poszukują nowej drogi do rozpoczęcia pracy jak ja, bo to doskonała inwestycja w siebie.

AMBASADOR

Tomasz Zieliński

 

Strategia i Rozwój

 

Odpowiadam za jakość oleju napędowego, biokomponentów oraz pracuję nad rozwojem paliw w tym także paliw syntetycznych. Dbam o to, aby olej napędowy , który sprzedajemy hurtowo i na stacjach paliw aby był produktem o doskonałych właściwościach i utrzymywał niezmienną jakość.

AMBASADOR

Małgorzata Kaczorowska-Piesak

Sprzedaż

 

Wśród dostawców paliw lotniczych jest takie powiedzenie: „no vacation in aviation”, żeby podkreślić jak dynamiczne jest to środowisko, jednak ten, kto doświadczy pracy w branży lotniczej prawdopodobnie zostanie w niej na zawsze. To jest tak ciekawa praca.

AMBASADOR

Agnieszka Samel-Gorzela

 

Sprzedaż

 

Chciałbym opowiedzieć o obsłudze klienta na stacjach paliw. O tym, skąd znamy oczekiwania klientów i jak tworzymy standardy obsługi klienta aby wizyta na każdej stacji ORLEN była przyjemnym powtarzalnym doświadczeniem.


Stażyści

Stażystka

Aneta Nowakowska

Projekty Rozwojowe

 

Obecnie odbywam staż w Zespole Projektów Rozwojowych i Analiz Rynku w ORLEN S.A. w Płocku. Wybrałam ten obszar, ponieważ jest to miejsce, w którym mogę zastosować w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów.

Stażysta

Bartosz Kucharski

IT
 

Jestem stażystą w Dziale Informatyki w spółce ORLEN Paliwa. Wybrałem obszar Informatyki dlatego, że jest to dziedzina, która zapewnia stabilną pracę, a jednocześnie daje możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Stażystka

Weronika Łowicka

HR

 

Staż odbywam w Zespole Obsługi Płacowej w Centrum Usług Korporacyjnych w Płocku. Dokonałam wyboru tego zespołu, ponieważ praca w nim umożliwia mi stosowanie przepisów prawa w praktyce, a zarazem rozwijania się w konkretnych dziedzinach prawa takich jak prawo pracy czy prawo podatkowe.

Stażysta

Miłosz Żabik

Energetyka

 

Odbywam staż w Dziale Analiz i Modelowania Biznesowego w obszarze Energetyki. Wybrałem ten obszar z uwagi na ambitne i różnorodne zadania, które są w nim realizowane oraz case study, którego przygotowanie przyniosło mi ogromną przyjemność i satysfakcję.