KARIERA

Poznaj nas

Mamy wpływ na kształt biznesu

Jesteśmy wielopokoleniowym zespołem, który profesjonalizm łączy z pasją. Każdy z nas ma różnorodną wiedzę i doświadczenie, którymi dzielimy się z innymi. To właśnie indywidualny wkład każdego z pracowników i dobra współpraca tworzą siłę naszego zespołu oraz pozwalają nam realizować projekty na najwyższym poziomie. W naszej pracy spełniamy zawodowe ambicje, rozwijamy zainteresowania oraz pomagamy innym. Poznaj nas i dowiedz się, co nas napędza.


01. Praca o wyjątkowym znaczeniu

Wartości i tradycja są naszymi powodami do dumy. Praca w polskim Koncernie o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i międzynarodowej skali działania to prestiż i unikalne doświadczenia, które wynikają z wszechstronności biznesowej Koncernu.

02. Ciągły rozwój

Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe to energia do wdrażania innowacji. Konsekwentnie dążymy do wzrostu wartości Grupy Kapitałowej we wszystkich jej obszarach poprzez nowoczesne wdrażanie innowacji na każdym poziomie operacji.

03. Stabilność zatrudnienia

Wysokie standardy zatrudnienia i rozwój zawodowy ułatwia utrzymanie równowagi między pracą a życiem prywatnym i daje energię do pomagania innym, dbania o środowisko naturalne, działania na rzecz kultury i sportu oraz spraw, które mają znaczenie dla społeczności lokalnych.

04. Wiele możliwości

Tworzymy zespół profesjonalistów z kilkudziesięciu różnych specjalizacji zawodowych, a wszechstronność biznesowa Grupy Kapitałowej ORLEN sprawia, że mamy możliwość realizowania zadań i pracy w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.


Doświadczeni profesjonaliści

AMBASADOR

Mateusz Miklaszewski

 

Produkcja

 

Zaczynałem karierę od najniższego stanowiska na terenie Zakładu Produkcyjnego, a dziś kieruję zespołem na jednym z wydziałów. Chciałbym zachęcić osoby, które rozpoczynają karierę lub poszukują nowej drogi do rozpoczęcia pracy jak ja, bo to doskonała inwestycja w siebie.

AMBASADOR

Tomasz Zieliński

 

Strategia i Rozwój

 

Odpowiadam za jakość oleju napędowego, biokomponentów oraz pracuję nad rozwojem paliw w tym także paliw syntetycznych. Dbam o to, aby olej napędowy , który sprzedajemy hurtowo i na stacjach paliw aby był produktem o doskonałych właściwościach i utrzymywał niezmienną jakość.

AMBASADOR

Małgorzata Kaczorowska-Piesak

Sprzedaż

 

Wśród dostawców paliw lotniczych jest takie powiedzenie: „no vacation in aviation”, żeby podkreślić jak dynamiczne jest to środowisko, jednak ten, kto doświadczy pracy w branży lotniczej prawdopodobnie zostanie w niej na zawsze. To jest tak ciekawa praca.

AMBASADOR

Agnieszka Samel-Gorzela

 

Sprzedaż

 

Chciałbym opowiedzieć o obsłudze klienta na stacjach paliw. O tym, skąd znamy oczekiwania klientów i jak tworzymy standardy obsługi klienta aby wizyta na każdej stacji ORLEN była przyjemnym powtarzalnym doświadczeniem.


Stażyści

Stażystka

Olga Walczak

Logistyka 

 

Staż odbywam w Dziale Sieci Automatów Paczkowych w PKN ORLEN. Na stażu zajmuję się pomocą przy koordynowaniu pozyskiwania lokalizacji po automaty paczkowe. Co więcej, kontaktuje się z Poszukiwaczami Lokalizacji, weryfikuję i zajmuję się obiegiem dostarczanych przez nich dokumentów i umów. Ponadto pomagam również w pierwszym etapie selekcji możliwych przyszłych lokalizacji automatów paczkowych.

Stażystka

Paulina Goździkowska

Administracja

 

Jestem stażystką w Biurze Zarządzania Majątkiem w spółce ORLEN KolTrans. Podczas stażu, oprócz bieżących zadań, realizuję również samodzielny projekt, który dotyczy utrzymania terenów zielonych na terenie bocznicy kolejowej w Płocku. W ramach realizowanego zadania odbywam wizje lokalne, konsultuję się z ekspertami, analizuję materiały czy też przygotowuję harmonogram realizacji zadań oraz plan pracy pracowników, uwzględniając niezbędny im sprzęt.

Stażysta

Eryk Wawrzyniak

Energetyka

 

Jestem stażystą w Oddziale Eksploatacji Morskich Farm Wiatrowych w spółce Energa OZE. Na stażu zajmuję się weryfikowaniem i analizą dokumentacji technicznej oraz analizą regulacji prawnych w obszarze morskiej energetyki wiatrowej. Przygotowuję również raporty z zakresu logistyki portowej, a także zestawiania dotyczące realizowanych projektów morskich farm wiatrowych w Polsce i na świecie.

Stażystka

Patrycja Wieczorkowska

Finanse

 

Odbywam staż w Zespole Kosztów, Sprawozdawczości i Podatków w Centrum Usług Korporacyjnych w Płocku. Na co dzień jestem angażowana w bieżącą pracę biura. Dzięki temu rozwijam swoje umiejętności oraz poznaję nowe programy i systemy wykorzystywane w biurze, jak np. Hyperion. Cieszę się, że są mi powierzane odpowiedzialne zadania, jak np. analiza rejestrów VAT czy obliczanie podatku CIT, ponieważ czuję, że ten staż to nie stereotypowe „parzenie kawy”, tylko nauka rzeczy, które są nieodłączną częścią wybranego przeze mnie zawodu.