KARIERA

Poznaj nas

Mamy wpływ na kształt biznesu

Jesteśmy wielopokoleniowym zespołem, który profesjonalizm łączy z pasją. Każdy z nas ma różnorodną wiedzę i doświadczenie, którymi dzielimy się z innymi. To właśnie indywidualny wkład każdego z pracowników i dobra współpraca tworzą siłę naszego zespołu oraz pozwalają nam realizować projekty na najwyższym poziomie. W naszej pracy spełniamy zawodowe ambicje, rozwijamy zainteresowania oraz pomagamy innym. Poznaj nas i dowiedz się, co nas napędza.


01. Praca o wyjątkowym znaczeniu

Wartości i tradycja są naszymi powodami do dumy. Praca w polskim Koncernie o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i międzynarodowej skali działania to prestiż i unikalne doświadczenia, które wynikają z wszechstronności biznesowej Koncernu.

02. Ciągły rozwój

Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe to energia do wdrażania innowacji. Konsekwentnie dążymy do wzrostu wartości Grupy Kapitałowej we wszystkich jej obszarach poprzez nowoczesne wdrażanie innowacji na każdym poziomie operacji.

03. Stabilność zatrudnienia

Wysokie standardy zatrudnienia i rozwój zawodowy ułatwia utrzymanie równowagi między pracą a życiem prywatnym i daje energię do pomagania innym, dbania o środowisko naturalne, działania na rzecz kultury i sportu oraz spraw, które mają znaczenie dla społeczności lokalnych.

04. Wiele możliwości

Tworzymy zespół profesjonalistów z kilkudziesięciu różnych specjalizacji zawodowych, a wszechstronność biznesowa Grupy Kapitałowej ORLEN sprawia, że mamy możliwość realizowania zadań i pracy w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.


Doświadczeni profesjonaliści

AMBASADOR

Cezary Leleń

Petrochemia

 

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami i opowiedzieć o zadaniach, jakie realizujemy wspierając zakład produkcyjny, szczególnie osobom, które interesują się techniką i zaczynają karierę zawodową.

AMBASADOR

Ewelina Rudowska

Zakupy

 

Realizuję ciekawe zadania, mam możliwość ciągłego doskonalenia się i realizowania wielu wyjątkowych projektów, które zapewniają mi możliwość rozwoju osobistego i poszerzania wiedzy. Cenię sobie również współpracę międzyobszarową, która przyczynia się do tego, że realizujemy wspólny cel, który możemy zobaczyć bezpośrednio na liczbach.

AMBASADOR

Michał Kos

Marketing i komunikacja

 

Chciałbym opowiedzieć o tym, jak tworzy się politykę komunikacyjną dużego koncernu, o zasadach i wyzwaniach związanych ze skuteczną komunikacją, o trendach w komunikacji, o komunikacji dużych projektów biznesowych czy sponsoringowych, generalnie o biznesie PKN ORLEN na poziomie zaawansowania poniżej analityka giełdowego.

AMBASADOR

Aneta Skalska

HR

 

Budujemy programy benefitowe, programy wellbeingowe w sposób kompleksowy czyli obejmują one wszystkie obszary funkcjonowania pracownika jako człowieka. Bierzemy pod uwagę środowisko pracy, otoczenie zewnętrzne, to co się dzieje na rynku pracy i wprowadzamy takie programy, które zaspokajają najróżniejsze potrzeby...


Stażyści

Stażystka

Daria Duś

Laboratorium

 

Jestem stażystką w Laboratorium Centralnym w Pracowni Przerobu Ropy. Podczas stażu poznaję różnorodne techniki analityczne wykorzystywane przy badaniu paliw płynnych i kryteria oceny uzyskanych wyników. Zajmuję się próbami otrzymywanymi z terminali paliw oraz uczę się przygotowywania mieszanek symulacyjnych z otrzymywanych komponentów.

Stażystka

Julia Gawryś

Zakupy chemii

 

Staż odbywam w Zespole Zakupów Dodatków Chemicznych, gdzie uczestniczę w przeprowadzaniu procesów zakupowych, pozyskiwaniu ofert, procesach negocjacji oraz w bezpośredniej współpracy z partnerami biznesowymi z wielu instalacji w Płocku i we Włocławku oraz kontrahentami z całego świata.

Stażysta

Adrian Sidorek

Ochrona Środowiska

 

Jestem stażystą w Biurze Ochrony Środowiska. Wspieram zespół w prowadzeniu edukacji ekologicznej. zarządzaniu informacją środowiskową, prowadzę środowiskowe bazy danych i aktualizuję Instrukcje Ochrony Środowiska.

Stażystka

Aleksandra Lendzion

Petrochemia

 

Jestem stażystką w Biurze Intensyfikacji Produkcji Olefin. Oprócz brania udziału w pracach projektowych, wspieram zespół w opracowywaniu dokumentacji, przygotowywaniu analiz technicznych, a także negocjacjach handlowych.