DLA CIEBIE

ORLEN w ruchu

ORLEN w ruchu oferuje między innymi znakomitą kawę fair-trade, nasze legendarne hot-dogi i szerokie menu produktów gastronomicznych przygotowanych ze świeżych produktów pochodzących od lokalnych producentów. Skorzystasz tu z programu lojalnościowego VITAY, możesz też nadać i odebrać przesyłkę w ramach usługi ORLEN Paczka. ORLEN w ruchu to także wolnostojące i samoobsługowe Kąciki Kawowe, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz podczas krótkiej chwili odpoczynku.

DLA CIEBIE

Przy VITAY jeszcze więcej punktów

Punkty VITAY możesz wymienić na wiele nagród albo przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Sprawdź, na co przeznaczyć swoje punkty.

Kontakt

Masz pytania, sugestie, zastrzeżenia? Prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z komentarzem czego dotyczy.

bok@orlenwruchu.pl

 

22 693 70 01


Ten zestaw to dobry ruch!

W ORLEN w ruchu od 03.07.2023 do 01.10.2023 r. skomponuj swój ulubiony zestaw: do dowolnej kawy, dobierz ciastko za 2,50 zł.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie. 

Pliki do pobrania:


Upoluj promkę lata

W ORLEN w ruchu od 1.08 do 31.08.2023 r. kup dwa hot dogi, a trzeci otrzymasz GRATIS.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie. 

Pliki do pobrania:


Złap chrupiącą okazję

W ORLEN w ruchu od 1.08 do 31.08.2023 r. przy zakupie dań z pieca, hot doga lub świeżej kanapki, odbierz frytki za 1 zł.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie. 

Pliki do pobrania:


Kawa w ruch

W ORLEN w ruchu zbierz 5 pieczątek i odbierz kawę Standard lub Mega GRATIS. Promocja obowiązuje do 31.12.2023. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie. 

Pliki do pobrania: