DLA BIZNESU

Karty i usługi flotowe

ORLEN jest nowoczesną i dynamiczną firmą, dla której nadrzędnym celem jest rozwój oraz dbałość o klientów. ORLEN konsekwentnie poszerza portfolio kart paliwowych i usług flotowych oraz dba o rozwój już funkcjonujących produktów tak, aby każda firma znalazła produkt niezawodny, odpowiadający jej potrzebom. Oferta  zawiera różne rozwiązania dostosowane do wymagań i oczekiwań danej firmy – jej wielkości, ilości i rodzajów pojazdów, profilu działalności, a także ilości tankowanego paliwa.


Karty flotowe

Postpaid

Karta FLOTA

dla dużych przedsiębiorstw

Karta FLOTA daje wygodę bezgotówkowych zakupów paliwa, towarów i usług w ponad 1800 punktach w całej Polsce. Bezpłatny portal i aplikacja mFLOTA, uproszczone, elektroniczne fakturowanie oraz odroczone terminy płatności pozwolą Ci z łatwością zarządzać flotą i zachować pełną kontrolę nad wydatkami. Program zapewnia także szeroki pakiet usług dodatkowych, takich jak Videotolling, ViaTOLL / viaAUTO czy MobiParking, ułatwiające podróże autostradami oraz zakup biletów parkingowych. Program FLOTA daje możliwość rozbudowania o kartę OPEN DRIVE lub DKV/ORLEN , pozwalającą na dokonywanie bezgotówkowych płatności poza granicami kraju.

Postpaid

Karta MIKROFLOTA

dla małych przedsiębiorstw

Karta MIKROFLOTA to narzędzie stworzone specjalnie dla mniejszych przedsiębiorstw, działające na wszystkich naszych stacjach w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Wszystkie płatności za paliwo, towary i usługi możesz realizować bezgotówkowo za pomocą Karty MIKROFLOTA lub e-karty w aplikacji mFLOTA. Dołącz i ciesz się korzyściami płynącymi z uproszczonego, elektronicznego fakturowania, pełnej kontroli wydatków w trybie online, odroczonych płatności i szeregu usług dodatkowych, takich jak Videotolling, MobiParking czy Serwis Mechaniczny.

Postpaid

Karta DKV/ORLEN 

dla dużych przedsiębiorstw

Szukasz praktycznego rozwiązania dla międzynarodowej floty pojazdów? Karta DKV/ORLEN zapewni Ci kompleksową obsługę. Umożliwia ona kierowcom bezgotówkowy zakup najwyższej jakości paliw, towarów i usług na 2800 stacji Grupy ORLEN oraz w ponad 100 tysiącach punktów honorujących karty DKV w 42 krajach w całej Europie. Przejrzyste fakturowanie, możliwość ustalania limitów i rozliczania opłat drogowych oraz internetowy portal flotowy ułatwiają zarządzanie flotą. Pakiet DKV ASSIST zapewni również pomoc w razie awarii oraz niezbędne naprawy.

Prepaid

Karta Zakupowa

dla każdego

Zastanawiasz się, jak nagrodzić swoich pracowników lub poprawić relacje z klientami? Proponujemy wygodne i nowoczesne rozwiązanie – Kartę Zakupową. Można ją doładować dowolną kwotą, a limit może zostać wykorzystany we wszystkich punktach ORLEN zarówno jednorazowo jak i przy kilku wizytach na stacji. 

Rabatowa

Karta BIZNESTANK

dla małych i średnich firm

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Program BIZNESTANK zapewni Ci atrakcyjne rabaty na paliwo, usługę myjni i odkurzania. Z kartą BIZNESTANK możesz korzystać z usługi ORLEN Pay i otrzymywać rabaty także płacąc bezpośrednio przy dystrybutorze. Przystąpienie do programu jest bardzo proste: wystarczy zarejestrować swoje dane on-line i odebrać umowę oraz kartę lub e-kartę, z możliwością wykorzystania w aplikacji ORLEN VITAY, na dowolnej stacji paliw.

POSTPAID

Karta OPEN DRIVE

dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Karta OPEN DRIVE przeznaczona jest dla firm, które posiadają floty samochodowe i poszukują sposobu na wygodne i szybkie rozliczanie kosztów związanych z podróżami w Polsce i za granicą. Bezgotówkowe tankowanie za pośrednictwem karty OPEN DRIVE możliwe jest na ponad 2500 stacjach paliw na terenie Polski, Niemiec, Czech i Litwy. W celu ułatwienia rozliczeń wszystkie transakcje zrealizowane kartą OPEN DRIVE będą umieszczone na jednej fakturze VAT z danego kraju. Spersonalizowana witryna internetowa umożliwia wgląd w aktualne dane o wydatkach na paliwo, zamawianie oraz blokowanie kart, ułatwiając zarządzanie flotą.


Zobacz również

Dla biznesu

ORLEN w Portfelu

ORLEN w Portfelu jest programem stworzonym z myślą o inwestorach indywidualnych, poszukujących stabilnego i zaufanego partnera na rynku finansowym.