DLA CIEBIE

ORLEN Stop.Cafe

Stop, czas na przerwę!

Zawsze po drodze

Nasza oferta gastronomiczna pod marką ORLEN Stop.Cafe jest doskonale znana wśród kierowców w Polsce, Czechach, na Litwie i Słowacji. ORLEN Stop.Cafe jest synonimem świeżego i smacznego posiłku, który jest zawsze po drodze. Przerwę na przekąskę możesz zrobić sobie w ponad 2000 naszych punktów, zlokalizowanych w miastach, małych miejscowościach i przy największych szlakach.

Szeroka oferta

Kreatywnie łączymy lokalne tradycje kulinarne z międzynarodowymi inspiracjami, stale urozmaicając ofertę gastronomiczną. Chcemy dawać gościom energię świeżych składników oraz nowych smaków - na każdą okazję i w przystępnej cenie. Nasze produkty przygotowywane są na miejscu, z pasją i zaangażowaniem, przez profesjonalnie przeszkolonych pracowników.

Nasza kawa

W ORLEN Stop.Cafe podajemy wyjątkową kawę tworzoną na bazie unikalnej mieszanki ziaren z certyfikatem sprawiedliwego handlu Fairtrade. Połączenie najwyższej jakości Arabiki z Ameryki Środkowej i Afryki oraz niewielkiej ilości Robusty zostało opracowane specjalnie dla ORLEN Stop.Cafe przez specjalistów firmy szczycącej się ponad 200-letnią tradycją w komponowaniu i paleniu kawy.

Siła roślin

Z najświeższych składników od polskich, regionalnych producentów tworzymy szybkie i smaczne przekąski. Stale rozszerzamy naszą ofertę vege, tak aby na naszych stacjach każdy znalazł coś dla siebie. Otwieramy coraz więcej stacji w formacie restauracyjnym, które, poza standardową ofertą, serwują również pełne dania śniadaniowe i obiadowe. Chcemy, aby posiłki na naszych stacjach dawały klientom energię każdego dnia i o każdej porze.

APLIKACJE

ORLEN VITAY

Oferta ORLEN Stop.Cafe jest jeszcze bardziej atrakcyjna z naszą aplikacją! Czekają na Ciebie m.in. wyjątkowe rabaty, wygodne płatności mobilne oraz aktualne menu na wybranych stacjach.