Kariera

Rozwój

Rozwój zaczyna się od Ciebie.

Źródłem naszej przewagi konkurencyjnej jest długoterminowy rozwój Grupy ORLEN, odpornej na niepewną przyszłość. 

Dlatego inwestujemy w talenty naszych pracowników. Zapewniamy odpowiednie narzędzia oraz warunki do rozwoju, co przekłada się na wzrost indywidualnych kompetencji. To, w połączeniu z naszym know-how oraz nowoczesnymi technologiami, przekłada się na sukces zarówno organizacji, jak i jednostek ją tworzących. Twój rozwój to rozwój Grupy ORLEN.

Współpraca

Pracownicy Grupy ORLEN działają w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach biznesowych i branżowych. Ich przynależność do licznych środowisk branżowych i naukowych daje im możliwość stabilnego rozwoju. Dzięki temu mogą zyskać specjalistyczną wiedzę, otrzymują bieżący dostęp do informacji na temat projektów, wgląd do zagranicznych wyników badań i rozwiązań technicznych. Praca w ORLEN to także możliwość dzielenia się wiedzą i szansa na pozyskanie nowych, wartościowych doświadczeń. We współpracy z czołowymi światowymi ośrodkami analitycznymi i badawczymi prowadzimy regularne analizy rynkowe i śledzimy przełomowe technologie. Kształcimy naukowców oraz stwarzamy naukowcom warunki do rozwijania karier po stronie biznesu. 

Profesjonalizm

Jednym z wyznaczników profesjonalizmu naszej organizacji jest odpowiedzialność. Działamy w kierunku wzrostu wartości biznesu we wszystkich jego obszarach i na wyjątkową skalę, stwarzając warunki do podnoszenia kompetencji poprzez zaangażowanie pracowników w zadania i projekty dające doświadczenie niedostępne nigdzie indziej na rynku.

Podejście do rozwoju wiedzy i umiejętności pracowników jest zgodne z priorytetami strategii biznesowej. Wspieramy rozwój kompetencji zawodowych pracowników korzystając z najlepszych rynkowych praktyk, różnorodnych form i narzędzi. Organizujemy szkolenia i warsztaty, inwestujemy w podnoszenie wykształcenia. Poszerzamy wiedzę o rynku poprzez udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych. Promujemy kulturę bezpieczeństwa pracy, prowadząc projekty edukacyjne i szkolenia. 

Wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu umiejętności językowych, które są nieodzownym narzędziem w pracy w organizacji działającej w kilku międzynarodowych rynkach, jaką jest Grupa ORLEN.

Widzę silną markę i solidnego pracodawcę, który zapewnia bardzo dobre warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego. Zajmuję się tematyką zarządzania projektami i rozwijaniem standardów projektowych. Moja misja polega na wdrażaniu kultury zarządzania projektami.

Monika Podkowińska Strategia i rozwój


Różnorodność

Dostrzegamy potencjał drzemiący w różnorodności pracowników i różnych możliwości, jakie stwarza praca w Grupie ORLEN. Zatrudniamy pracowników w różnych specjalizacjach zawodowych w kilkudziesięciu spółkach zlokalizowanych w Polsce i za granicą. W codziennej pracy dajemy możliwość wykorzystania potencjału w realizacji bieżących zadań oraz dodatkowych projektów zwiększających poziom satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Znajdź ofertę dla siebie


SPECJALIZACJE

Znajdź swoje miejsce w ORLEN

ORLEN to tysiące profesjonalistów reprezentujących kilkadziesiąt różnych specjalności zawodowych


Poznaj nas

Zespół digital PR

Arkadiusz Ciesielski

Marketing i komunikacja

 

Cenię sobie możliwość rozwoju, wymiany wiedzy, pracy z najlepszymi, ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, inspiracji oraz stabilności.

Zakupy

Łukasz Stańczak

BHP

 

Czuję dumę, że pracuję w firmie, która ma wielkie możliwości. Od mojej codziennej pracy zależy bezpieczeństwo ludzi i środowiska naturalnego. Uczestniczę w kreowaniu standardów w całej Grupie Kapitałowej ORLEN.

Produkcja

Monika Podkowińska

Strategia i rozwój 

 

Czuję, że jestem we właściwym miejscu. Projekty, które realizuję, służą rozwojowi pracowników w obszarze zarządzania projektami.

HR Benefity

Jacek Balcerzak

Petrochemia

 

To unikalny przemysł i firma, która daje możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia.

Benefity

Wspieramy to, co ważne

Za Twoją pracę odwdzięczamy się nie tylko atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz premiami, ale też troską o Twoje dobre samopoczucie i pakietem kilkudziesięciu benefitów. Pomagamy Ci dbać o zdrowie, rodzinę, przyszłość oraz wspieramy Twoje pasje.