DLA BIZNESU

e-Faktura


Dla odbiorców faktur wystawianych przez ORLEN

e-Faktura to aplikacja pozwalająca na pobieranie przez portal internetowy dokumentów księgowych w formacie PDF. Autentyczność pochodzenia i integralność treści dokumentów jest gwarantowana certyfikowanym podpisem elektronicznym. Aplikacja umożliwia szybkie wyszukiwanie dokumentów, sortowanie według kryteriów, drukowanie, zapis na nośniku oraz dostęp on-line do portalu dla podmiotów uprawnionych do kontroli. Bezpieczeństwo danych jest chronione loginem i hasłem.

Korzystanie z e-Faktury to m.in.:

  • gwarancja bezpieczeństwa i terminowość dostarczenia dokumentów,
  • szybki i wygodny dostęp do faktur z dowolnego miejsca,
  • zmniejszenie ilość zużytego papieru z pozytywnym wpływem na środowisko naturalne.

Jeśli jesteś odbiorcą faktur wystawianych przez ORLEN, prosimy o zapoznanie się z poniższą dokumentacją. Korzystanie z aplikacji jest darmowe, po akceptacji regulaminu i podpisaniu oświadczenia.

Kontakt

E-mail:    efaktura.hurt@orlen.pl

Tel: (24) 256 62 25
Tel: (24) 256 62 28


Dla dostawców ORLEN

Jeśli jesteś naszym dostawcą i chcesz wystawiać dla ORLEN dokumenty księgowe w formie elektronicznej, zapoznaj się z plikiem "formularz porozumienia" poniżej, a w szczególności z warunkami dołączonej do niego instrukcji. Prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza oraz przesłanie jego skanu na adres: efaktura.info@orlen.pl.

Formularz porozumienia dotyczy ORLEN S.A. W przypadku chęci pozyskania formularza dla innych spółek z Grupy Kapitałowej ORLEN, prosimy o kontakt na adres: efaktura.info@orlen.pl.