Napędzamy Twoją przyszłość

Nasz rozwój zaczyna się od Ciebie

Praca w ORLEN zapewni Ci możliwość rozwoju - także pozazawodowego przy wsparciu solidnego pracodawcy. Szukamy ludzi ambitnych, którzy dostrzegają szansę w nowych technologiach, zmiennym świecie i chcą wnieść osobiste zaangażowanie w zmianę najbliższego otoczenia i świata na lepsze.

Jeśli lubisz poznawać ciekawych ludzi, którzy zarażają swoją pasją, to Twoją przyszłością jest ORLEN. Pracuj z nami!

Wiele różnych możliwości

ORLEN tworzą specjaliści z wielu różnorodnych obszarów, którzy w swojej pracy realizują wyjątkowe zadania i mają realny wpływ na działalność firmy. Duże - często międzynarodowe projekty, obfitujące
w inspirujące wyzwania i ekscytujące możliwości rozwoju - dostają pracownicy zarówno w obszarach biznesowych, jak i produkcyjnych.

Rozwój zaczyna się od Ciebie

Jesteśmy doświadczoną firmą, świadomą swojego oddziaływania. Stawiamy na rozwój odnawialnych źródeł energii, nowe technologie i innowacje. Jednak najważniejszym filarem naszej organizacji są ludzie, dlatego tak istotne są dla nas kompetencje, wartości i postawy osób, które zaczynają karierę w naszej firmie oraz rozwój wiedzy i umiejętności wraz z ich doświadczeniem. Wśród menedżerów promujemy postawę aktywnego zaangażowania w podwyższanie kompetencji zawodowych w zespołach. Organizujemy szkolenia, warsztaty oraz bierzemy udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych. Promujemy kształcenie umiejętności językowych. Dołączając do ORLEN będziesz miał wpływ na wygląd naszej wspólnej przyszłości.

ORLEN to ludzie

Ludzie to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego dbamy o Twoje bezpieczeństwo, satysfakcję i dobrą atmosferę. ORLEN to tysiące wyjątkowych osób, które na co dzień wykazują się nie tylko profesjonalizmem, ale też pozytywną energią i wielkim sercem. Poznaj naszych ambasadorów i dowiedz się, dlaczego kochają to, co robią.

Pozwól o siebie zadbać

Za Twoją pracę odwdzięczamy się nie tylko atrakcyjnym wynagrodzeniem i premiami, ale też troską o dobre samopoczucie pracowników i bogatym pakietem benefitów. Pomagamy Ci dbać o zdrowie, rodzinę i przyszłość oraz wspieramy Twoje pasje.

Odpowiedzialność wpisana w strategię biznesową

Wdrażanie dobrych praktyk z zakresu zrównoważonego rozwoju stanowi integralną część realizacji naszej strategii biznesowej. Chcemy jak najlepiej wywiązywać się z roli odpowiedzialnego przedsiębiorcy i pracodawcy. Poznaj nasze wartości.

Oferty dla Ciebie


Zobacz również

OBSZARY

Stacje paliw

Szukasz pracy? Stacje ORLEN oferują atrakcyjne warunki zatrudnienia zarówno dla osób z dużym doświadczeniem, jak i dla szukających pierwszej pracy.