Kariera

Troszczymy się o naszych pracowników

Twoje potrzeby to nasz priorytet

Oferujemy bogaty pakiet benefitów obejmujących dbałość o zdrowie, komfort, rodzinę i przyszłość. Wspieramy w rozwijaniu pasji i utrzymywaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym.


Z myślą o Tobie

Dostosowujemy benefity do potrzeb i oczekiwań pracowników. Regularnie badamy potrzeby, wdrażamy nowe rozwiązania i czerpiemy inspiracje z najlepszych praktyk rynkowych. ORLEN to duża i różnorodna firma, w której stawiamy pracownika w centrum – nasza oferta pozafinansowych benefitów odzwierciedla to, że jest on dla nas najważniejszy.


Benefity na miarę Twoich potrzeb

Zdrowie i sport

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Zapewniamy szeroki zakres opieki medycznej dla pracowników i ich bliskich. Realizujemy programy profilaktyki zdrowotnej, aby wspierać tym samym utrzymywanie doskonałego zdrowia jak najdłużej. Promujemy aktywny styl życia i wspieramy sportowe pasje.

Rodzina

Ułatwiamy godzenie obowiązków służbowych z rodzinnymi. Pakiet benefitów „Rodzina” pozwala otoczyć dodatkową opieką bliskich naszych pracowników. Wśród benefitów znajdują się m.in. dofinansowania do wypoczynku dzieci, wyprawki szkolnej czy wsparcie najzdolniejszych dzieci pracowników. Wspieramy również naszych pracowników w opiece nad rodzicami i teściami.

Komfort

Cenimy wkład pracowników w rozwój ORLEN, dlatego dbamy o odpoczynek, bezpieczeństwo, równowagę psychiczną i stabilność finansową. Oferujemy atrakcyjne rabaty na szeroką gamę produktów oraz usług, a także karty przedpłacone z przeznaczeniem na produkty dostępne na stacjach paliw ORLEN. Pracownicy mogą liczyć na wsparcie finansowe w formie atrakcyjnych pożyczek związanych z inwestycjami mieszkaniowymi, jak również pomoc finansową w trudnych sytuacjach życiowych.

Przyszłość

Wiemy, jak powinna wyglądać nasza przyszłość. Dbamy o to, aby naszym pracownikom zapewnić komfort i zdrowie po zakończeniu kariery zawodowej. Wspieramy finansowo w programach emerytalnych i oszczędnościowych oraz realizujemy wiele działań edukacyjnych i szkoleniowych pomagających zarządzać swoimi finansami.


Pasja

Wspieramy pasje naszych pracowników

Wierzymy, że pasje i zainteresowania poszerzają horyzonty, inspirują i dają energię do działania, dlatego dajemy przestrzeń do rozwoju hobby. Program ORLEN Pasja to wsparcie finansowe pozazawodowych zainteresowań artystycznych, sportowych, naukowych czy kolekcjonerskich – zespołowych lub indywidualnych. 

Przede wszystkim jakość życia

ORLEN troszczy się o zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym i zawsze wspiera pracowników w trudnych sytuacjach. Dbamy zarówno o kondycję fizyczną, jak i o rodzinę, rozwój zainteresowań i pasji. 

Jeden z najlepszych pracodawców w Polsce

Od wielu lat ORLEN jest doceniany jako jeden z najlepszych pracodawców w kraju. Uhonorowano nas m.in. wyróżnieniem za wewnętrzną kampanię wizerunkową na Employer Branding Excellence Awards.


Pracownicy

Naszym pracownikom zapewniamy godne i przyjazne warunki pracy. Relacje wewnątrz firmy oraz z jej otoczeniem opierają się na uczciwości, szacunku w codziennych relacjach, dialogu, współpracy i zaangażowaniu wszystkich w kształtowanie kultury zgodnej z wartościami firmy.

Troska o pracowników

Nasz zespół otrzymuje szeroki pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie do wypoczynku lub leczenia sanatoryjnego.

Emerytowani pracownicy

Naszym wieloletnim pracownikom oferujemy szeroki pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.​​

Znajdź ofertę dla siebie

Oferty

Programy stażowe i praktyki

Kariera

Staże i praktyki

Rób to, co kochasz