04.12.2019

Byliśmy na Business Networking Day

V edycja Business Networking Day już za nami. Dla 200 studentów Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej była to bardzo przemyślana forma spotkania z wybranymi pracodawcami, to jest ORLEN, L’OREAL i Procter&Gamble. 

Wydarzenie organizowane przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej ma charakter gry networkingowej, której wynikiem są rozmowy z pracodawcami. W czasie bezpośredniego spotkania ze studentami przedstawiliśmy ofertę rozwoju w Grupie ORLEN. Opowiedzieliśmy o naszym flagowym programie Kierunek ORLEN, autorskim projekcie edukacyjnym Dzień Wiedzy z ORLEN-em oraz o możliwości odbycia praktyk grupowych. 

Dla nas była to doskonała okazja do poznania oczekiwań studentów, ich potrzeb rozwoju i wyobrażeń na temat przyszłego zatrudnienia. Duże zainteresowanie przy naszym stoisku, żywe dyskusje oraz przemyślane pytania wyposażyły nas we wnioski, które wykorzystamy w działaniach dedykowanych przyszłym kandydatom do pracy w Grupie ORLEN w środowisku akademickim. 

Zwieńczeniem całodniowego wydarzenia było spotkanie pracodawców z władzami wydziału mające na celu znalezienie pól do wzajemnej współpracy na linii nauka – produkcja – biznes. ORLEN reprezentowaliśmy łącząc siły Wydziału Inżynierii Utrzymania Ruchu i Obszaru Kadr.