03.04.2019

Byliśmy na Business Networking Day na Wydziale Chemicznym PW

Odwiedziliśmy studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej podczas Business Networking Day. Grupę ORLEN obok ORLEN reprezentowali pracownicy Anwilu oraz ORLEN Laboratorium.

We wspólnie zaaranżowanej strefie rozmawialiśmy ze studentami o rekrutacji do programu stażowego „Kierunek ORLEN”. Nie zabrakło pytań o możliwości rozwoju oraz projekty realizowane podczas stażu. Z dużym zainteresowaniem studentów spotkały się historie naszych pracowników, którzy zaczynali od stażu, a obecnie z powodzeniem prowadzą samodzielne projekty, zarządzają zespołem projektowym, do którego poszukują stażystów.

BUSINESS NETWORKING DAY to wydarzenie organizowane przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, które skupia wyłącznie kilku pracodawców branżowo związanych z profilem Wydziału, na którym odbywa się wydarzenie. W IV edycji BND wzięli udział przedstawiciele firm Adamed, ORLEN, ORLEN Laboratorium, Anwil, Grupa PCC, Henkel. Głównym punktem programu BND jest gra networkingowa, która jest doskonałym punktem wyjścia do rozmowy z pracodawcą. Łącznie w IV edycji BND wzięło udział blisko 135 osób.  

Zabrakło Cię na BND? Nic straconego, aktualne oferty do programu stażowego „Kierunek ORLEN” znajdziesz TUTAJ​! Poznaj szczegóły i napędzaj przyszłość razem z nami!