28.11.2019

Kolejna edycja Programu Praktyk za nami!

Program Praktyk w ORLEN S.A. nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i studentów, zarówno tych z Uczelni i Szkół lokalnych jak również tych zlokalizowanych w dalszych częściach Polski. 

W tegorocznej, zakończonej już edycji Programu uczestniczyło prawie 140 osób,  praktyki były realizowane m.in. w obszarze produkcji,  finansów, IT, sprzedaży czy zakupów. 

Dla uczniów i studentów Program Praktyk Grupowych jest okazją poznania specyfiki poszczególnych obszarów merytorycznych, poznania realiów pracy zawodowej i zdobycia pierwszych doświadczeń i nowych umiejętności a dla ORLEN działania dedykowane młodym ludziom to okazja do przybliżenia specyfiki i różnorodności naszej firmy, wzmacnianie wizerunku naszej marki jako pożądanego Pracodawcy i zachęcenia uczniów i studentów do związania się z naszą firmą w przyszłości.

„Najbardziej podobały mi się wizyty na instalacji oraz sterowni oraz pasjonujące rozmowy z pracownikami instalacji Metatezy. Przekazywali oni wiele cennych informacji, byli otwarci na nasze pytania i chętnie przekazywali nam wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną” - Marek, praktykant