23.01.2019

Wiedza, innowacje i praktyka w jednym miejscu! Zapraszamy na Dzień Wiedzy z ORLENEM na UTP w Bydgoszczy.

Chcesz poznać innowacyjne technologie stosowane w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym oraz na czym dokładnie polega przerób ropy naftowej i wytwarzanie produktów, rafineryjnych, petrochemicznych i chemicznych?

Zapraszamy Cię na Dzień Wiedzy z ORLENEM, który odbędzie się 29.01.2019 na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej  Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Nasi eksperci reprezentujący ORLEN,  ORLEN Laboratorium i Anwil przygotowali dla was multimedialne wykłady, podczas których chętnie opowiedzą o swojej pracy, podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowo przygotujemy dla Was specjalną STREFĘ KARIERY ORLENU, w której będziecie mogli poznać naszą ofertę rozwoju, uzyskać informację o programach stażowych i praktykach, a także zasięgnąć porad specjalistów, którzy doradzą Wam jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, jak powinno wyglądać CV oraz czym kierować się przy wyborze pracodawcy.

Czasem wystarczy jeden dzień, żeby wszystko stało się jasne. Najtrudniejsze tematy najłatwiej zrozumieć przez przykłady i praktykę. Przyjdź i przekonaj się sam! Zabierz ze sobą znajomych. Do zobaczenia!

Pamiętaj:
CO? Dzień Wiedzy z ORLENEM
GDZIE? Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej, Aula im. Prof. zw. dr Ernesta Pischingera (134 miejsca) II piętro, ul Seminaryjna 3
KIEDY? 29.01.2019, wtorek, zaczynamy od 10:00