06.10.2020

Aplikuj na staż Kierunek ORLEN Inżynieria: do 25 października

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat studiów (4 lub 5 roku) na jednym z kierunków inżynieryjnych czy  ekonomicznych lub jesteś absolwentem, masz możliwość odbycia płatnego stażu, który łatwo pogodzić  ze studiami. Staż umożliwi Ci zdobycie unikatowego doświadczenia w zawodzie przy wsparciu opiekuna.

Do ścieżki Inżynieria w programie Kierunek ORLEN poszukujemy osób studiujących na kierunkach związanych z chemią (chemia, chemia analityczna, organiczna, nieorganiczna, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna), ekonomią (finansami), elektrotechniką, elektryką, energetyką (różnych specjalizacji), matematyką i kierunkami analitycznymi, metodami ilościowymi, inżynierią (chemiczną i procesową, materiałową, środowiska). Zobacz ogłoszenia stażowe.

Staże rozpoczną się od listopada br. i będą trwały 6 lub 12 miesięcy w zależności od zespołu wybranego w trakcie aplikowania do programu. Do wyboru jest 17 ogłoszeń stażowych i możliwości zdobywania praktycznych umiejętności w jednym z trzech obszarów: Energetyki, Rozwoju i technologii i Utrzymaniu ruchu w Płocku lub Warszawie.

Zadania realizowane podczas stażu będą dostosowane do wykształcenia i specjalizacji stażysty, aby przy wsparciu indywidualnym Opiekuna móc zdobywać umiejętności niezbędne do rozwoju przyszłej kariery.

Program stażowy Kierunek ORLEN to dwie ścieżki zdobywania praktycznej wiedzy: Kierunek ORLEN Biznes przeznaczony dla osób zainteresowanych kierunkami ekonomicznymi, humanistycznymi, technicznymi i Kierunek ORLEN Inżynieria dla osób zainteresowanych inżynierią, energetyką . To też dwie możliwości aplikowania na staż: w marcu lub październiku. Poczytaj o programach stażowych.

Termin rekrutacji może ulec zmianie w związku z wyjątkową sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.Również z tego powodu proces rekrutacji realizujemy online.