19.10.2021

Staż w trakcie studiów, którym zbudujesz swoją markę

Termin aplikowania do programu stażowego Kierunek ORLEN trwa od 18 października do 21 listopada. Aplikowanie odbywa się za pośrednictwem strony www.orlen.pl/kariera w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenia. 

Stażysta to student ostatnich lat studiów dowolnego trybu lub absolwent. ORLEN poszukuje osób o różnych specjalizacjach i z różnych kierunków studiów. Czeka 50 miejsc stażowych. Zespoły szukające stażysty specjalizują się w wielu tematach biznesowych, stąd jest to szansa dla osób studiujących na kierunkach ekonomicznych, ścisłych, technicznych czy humanistycznych. Do wyboru jest kilka spółek i kilka miast.

Wszystkie ogłoszenia stażowe opublikowane są na stronie www.orlen.pl/kariera. Należy tam wybrać interesujące ogłoszenie(a) i w odpowiedzi dołączyć informacje o sobie oraz dodać rozwiązane case study. Case'y załączone są do ogłoszeń rekrutacyjnych. Termin aplikowania upływa 21 listopada.

Staż zaczyna się w lutym 2022 r. i trwa 6 miesięcy. 

Benefity na stażu, to wynagrodzenie, elastyczny, indywidualny tryb stażu do uzgodnienia z opiekunem, dzięki któremu niemal 80% stażystów programu godzi staż z nauką, bieżące wsparcie indywidualnego mentora przez cały okres stażu i stopniowe wprowadzanie w odpowiedzialne zadania projektowe, szkolenia merytoryczne, indywidualna sesja doradztwa kompetencji miękkich i kariery, integracja w społeczności stażystów, wizyty w spółkach Grupy ORLEN i na terenie obiektów przemysłowych zakładu produkcyjnego czy Centrum Badawczo Rozwojowego, a dla chętnych profesjonalna sesja fotograficzna i udział w programie ambasadorskim.