25.11.2021

Jak może wyglądać praca po studiach chemicznych?

Jeśli studiujecie na kierunkach związanych z chemią, mamy dla Was coś specjalnego! Stażyści oraz nasi pracownicy, absolwenci programu Kierunek ORLEN podpowiadają, czym zajmują się na stażu oraz w pracy, jakie kompetencje zdobywają i jakie umiejętności ze studiów przydają się w pracy.

 

Wspólnie z Anną Dąbrowską, Panią od Chemii, zrealizowaliśmy cykl nagrań pod tytułem „Co po maturze”? Z nagrań dowiecie się m.in. o tym, jak może wyglądać praca po studiach chemicznych czy też, jak można pokierować swoją karierą w multienergetycznym koncernie. Znajdziecie tu praktyczne wskazówki, jak dobrze zacząć karierę zawodową.

W pierwszym odcinku serii Pani od Chemii rozmawia z Marleną Zawalską, która przybliży Wam kulisy pracy w naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym i odpowie na pytanie czy można połączyć wiedzę chemiczną bezpośrednio z biznesem oraz jak to zrobić. Odcinek znajdziecie na:

Zapraszamy do oglądania nagrań, które będą ukazywać się co czwartek, począwszy od 18 listopada, na naszym profilu na Facebooku TUTAJ oraz na kanale na YouTube Pani od Chemii TUTAJ. Informacje będziemy także udostępniać na naszym profilu firmowym na LinkedIn TUTAJ. Już dziś po południu odbędzie się premiera kolejnego odcinka!