12.11.2021

Praca w ORLENIE po studiach chemicznych

Skończyliście studia związane z chemią lub jesteście studentami ostatnich lat? Szukacie dla siebie najlepszego miejsca na początek kariery, ale nie wiecie od czego zacząć? Rozważacie czy podjęcie stażu to dobry wybór i zastanawiacie się co on Wam da? Jesteście ciekawi jak wygląda staż i praca w ORLENIE?

Zapraszamy Was na webinary w temacie: Praca w ORLENIE po studiach chemicznych. Podczas spotkań online nasza stażystka Monika opowie Wam o realizacji swoich zadań stażowych i nieoczywistym wyborze stażu po studiach chemicznych oraz o tym, co daje jej program stażowy Kierunek ORLEN. Natomiast nasi pracownicy – Weronika i Kuba, opowiedzą o możliwościach rozwoju w firmie po studiach chemicznych, a także o tym, jak budowali swoją ścieżkę zawodową i czym zajmują się w swojej pracy, w której nie sposób się nudzić! Kuba, który wystąpi z Moniką we wtorek, pracuje w naszym Centrum Badawczo – Rozwojowym i zajmuje się zarówno działalnością operacyjną, jak i projektową. Ma on styczność z nowymi technologiami m.in. zgodnie z programami dekarbonizacji, wodoru czy gospodarki o obiegu zamkniętym. Z kolei Weronika, która wystąpi z Moniką w środę, pracuje w naszej spółce Anwil S.A. w Dziale Projektów Strategicznych, gdzie zajmuje się pracą związaną z projektami strategicznymi dla Koncernu i Spółki. Są one związane z rozwojem produkcji tworzyw sztucznych, gdzie Weronika bierze udział m.in. w określaniu zakresu technicznego projektu oraz przygotowaniu materiałów technicznych do pozyskania Wykonawców inwestycji, a następnie  nadzoruje realizację projektu i budowy instalacji.

Przekonacie się o tym, jak rozpocząć w kilku krokach pracę w zawodzie i na czym ta praca polega. Będzie praktycznie, szczerze i inspirująco. O tym, jak nie przegapić swojej szansy zaraz po studiach oraz dlaczego dobrze jest zacząć od programu stażowego Kierunek ORLEN. 

Przed Wami różne historie: stażysty oraz pracownika. Co je łączy?

Bądźcie z nami podczas spotkań:

• Wtorek, 16 listopada, godz. 14:00 – 15:00
Link do spotkania TUTAJ

• Środa, 17 listopada, godz. 14:15 – 15:15
Link do spotkania TUTAJ

• Czwartek, 18 listopada, godz. 17:45 – 18:15
Link do spotkania TUTAJ

Webinary będą przeprowadzone przez aplikację Teams.