17.11.2021

W kierunku Biorafinerii - co zyskam dzięki stażowi w ORLENIE

Skończyliście studia związane z chemią lub jesteście studentami ostatnich lat? Szukacie dla siebie najlepszego miejsca na początek kariery, ale nie wiecie od czego zacząć? Rozważacie czy podjęcie stażu to dobry wybór i zastanawiacie się co on Wam da? Jesteście ciekawi jak wygląda staż i praca w ORLENIE?

Zapraszamy Was na webinar w temacie: W kierunku Biorafinerii - co zyskam dzięki stażowi w ORLENIE. Podczas spotkań online nasz stażysta Bartłomiej Bieniek opowie Wam o budowaniu ścieżki zawodowej, realizacji swoich zadań stażowych oraz o tym, co daje mu program stażowy Kierunek ORLEN. Natomiast Aleksandra Pajor, Specjalista w Dziale Technologii i Rozwoju w spółce ORLEN Południe, wprowadzi Was w tematykę zadań realizowanych w obszarze Technologii i Rozwoju, opowiadając zarówno o swojej pracy, jak i dotychczasowej ścieżce zawodowej. Aleksandra zaczynała od stażu Kierunek ORLEN, a obecnie zajmuje się głównie projektem biotechnologicznej produkcji kwasu mlekowego przy udziale mikroorganizmów. Jej codzienne zadania dotyczą zarówno działalności operacyjnej, technologicznej, jak i projektowej.

Przekonacie się o tym, jak rozpocząć w kilku krokach pracę w zawodzie i na czym ta praca polega. Będzie praktycznie, szczerze i inspirująco. O tym, jak nie przegapić swojej szansy zaraz po studiach oraz dlaczego dobrze jest zacząć od programu stażowego Kierunek ORLEN.

Przed Wami różne historie: stażysty oraz pracownika. Co je łączy?

Bądźcie z nami podczas spotkań:

·         Środa, 17 listopada, godz. 16:30 – 17:15
           Link do spotkania TUTAJ
           Meeting ID: 948 1426 9163
           Passcode: 871033

Webinar będzie przeprowadzony przez aplikację Zoom.