23.03.2022

ORLEN pracodawcą dla inżyniera!

Zdaniem studentów kierunków technicznych studiujących na wiodących uczelniach politechnicznych jesteśmy w TOP10 w rankingu Pracodawca dla Inżyniera!

Znaleźliśmy się w TOP10 najlepszych pracodawców dla inżynierów. Łączna liczba firm, które były uwzględnione to 171. Pracodawcy byli wybierani w oparciu o opinie i doświadczenia studentów. Czynniki, które były brane pod uwagę to m.in.: rozpoznawalność na rynku pracy, wysoki prestiż, dobre opinie wśród znajomych, informacje o aktywnym wspieraniu rozwoju pracowników czy dobra atmosfera pracy i stabilne warunki zatrudnienia.

Miejsce wśród topowych pracodawców w Polsce wg opinii studentów to dla nas duże wyróżnienie, które potwierdza efektywność realizowanych projektów w ramach budowania marki pracodawcy. Cieszymy się, że możemy pomóc Wam w rozwijaniu zawodowych skrzydeł. To także forma docenienia naszych starań, które podejmujemy dla bardzo ważnej dla nas grupy docelowej. Dzień Wiedzy z ORLENEM w formule online, program stażowy Kierunek ORLEN, czy obecność na wirtualnych targach pracy to tylko niektóre inicjatywy, które realizujemy, by dzielić się ekspercką wiedzą naszych pracowników oraz promować ofertę rozwoju kariery w Grupie ORLEN. Do wszelkich działań realizowanych na uczelniach, w ramach programów partnerskich oraz w social mediach angażujemy przedstawicieli biznesu, HR oraz Ambasadorów marki pracodawcy, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami.

PRACODAWCA DLA INŻYNIERA to największe badanie w Polsce przeprowadzone przez Stowarzyszenie Studentów BEST we współpracy z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Jego efektem jest plebiscyt mający na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnego pracodawcy zdaniem studentów i absolwentów.